Je Jiří Hrebenar magor? Je to duševně chorý imbecil, který je jen lidským odpadem a špínou?

Poslední dobou se na Facekooku stále častěji objevují příspěvky pod hlavičkou Hrebenar.eu. Autorem je jistý Jiří Hřebenář, nenávistný sluníčkář, který je doslova frustrovaný z toho, že Češi a české národovectví vůbec ještě existují.

Jiří Hrebenar – Je to zmrd? | foto: youtube.com

Nenávidí české tradice a zvyklosti, zřejmě i pro to, že našinec si musí dívku, nebo ženu svých snů, nejprve nějakým způsobem získat, zaujmout jí a dvořit se jí. Jelikož řečený Hřebenář v tomto směru asi moc úspěšný není, není divu, že se mu zamlouvá islámská „kultura,“ vezmi si jich kolik chceš a nemusíš se je na nic ptát, prostě si je vezmi, stejně jsou to evropské kurvy a ty máš právo je znásilnit.

Tak toto se s největší pravděpodobností líbí Jiřímu Hřebenářovi a proto tak vehementně obhajuje veškerou svoloč, která se hrne do Evropy.

Hřebenář prostě nevidí a ani nechce vidět, jak se chovají ti, takzvaní uprchlíci, kteří před ničím neprchají, pouze si chtějí vzít Evropu za svou. Násilím a brutalitou.

Je s podivem, že řečený „inteligent“ Hřebenář, který se tak ohání proti fašismu a rasismu a v neposlední řadě, proti xenofobii, i když je mu zrovna tento pojem zcela neznámý, upřednostňuje přijímání právě takových lidí z Afriky a arabských zemí, kteří se vůbec netají svým vlastním fašismem a rasismem vůči bílím obyvatelům Evropy.

Podporovatel perverzní pedofilie, zastánce multikulturního znásilňování evropských žen a obdivovatel afrických a arabských ničitelů západní civilizace, Jiří Hrebenar (jméno mám z jeho profilu), si opět bere do úst lidi, včetně mně, lidi, kteří mají rádi svou vlast a své kulturní tradice. Neustále perlí svými moudry a hanobí lidi, kteří mají odvahu projevit svůj nesouhlas nad plánovanou devastací naší země, našich hodnot a v konečném důsledku i našich životů. Nejsem si jist, jestli invalidní, psychopaticky narušený a zakomplexovaný Hřebenář, je vůbec schopen si uvědomit, že pokud sám není zrovna horlivým muslimem a aktivním jihádistou, pro nově příchozí jihádisty, kterých jsou doslova miliony a které tolik obdivuje, je jen pouhým nečistým psem a určen k likvidaci, stejně jako my všichni, kteří islám nepřijímáme. Zakomplexovaný Hřebenář si myslí, že když bude veřejně obdivovat pedofily, manželství vousatých starců s nezletilými holčičkami a majitele harémů a bude hanit a kritizovat lidi, kteří tyto takzvané hodnoty odmítají, udělá si u svých budoucích katů očko. Asi je celý otrávený z toho, že si o něj žádná neopřela ani kolo a tak alespoň perlí tímto způsobem, aby tu svou přebytečnou energii někde ventiloval.

Hřebenář se prostě rozhodl, že se za svou frustraci bude mstít každému člověku, který není naladěn na ty jeho mozkové vlny, i když výraz „mozkové,“ je v tomto případě přinejmenším diskutabilní.

Vlastizrádce, špicl a udavač Hřebenář, na svém blogu haní každého člověka, který odmítá žít v multikulturní společnosti, ve které převládá násilí, teror, pedofilie, znásilňování a totální devastace kulturních hodnot evropského bílého člověka.

Psychicky narušenému Hřebenářovi se nelíbilo, když jsem po shlédnutí mnoha videí, na kterých je zřetelné, jak muslimové a černoši bezdůvodně, jen pro své potěšení napadají bílé muže a zvláště pak, bílé ženy a kopají jim v houfech do hlav, komentoval tyto takzvané lidi, jako musloprasata a negry, podle toho, co jsem na videu viděl. Podle vlastizrádce, špicla a pedofila Hřebenáře, jsem tím pádem rasistou, fašistou a xenofobem.

Ano. Nazval jsem tohoto ubohého primitivního tvora pedofilem, protože se mu nelíbí, když kritizuji pedofilii islámského netolerantního a fanatického náboženství. Tím pádem z toho logicky vyplývá, že Hřebenář má pedofilní sklony.

Hřebenář zřejmě tajně doufá, že po vítězství islámu nad naší zemí a celou Evropou, se mu otevřou netušené možnosti. Konečně si bude moci beztrestně brát nezletilé holčičky, tedy za předpokladu, že se sám stane muslimem a jihádistou, protože jako ateista na to nemá nárok. Ale Hřebenář to zvládne. Podle jeho článků je jasně zřetelný jeho cíl.

Frustrovaný a zřejmě i dementní Hřebenář zkrátka nenávidí vlast ve které žije a přál by si multikulturní obohacení, jaké zažívají obyvatelé Francie, Německa, Švédska, Norska, Itálie, Belgie a další státy, ve kterých se usadili muslimové a černoši z Afriky.

Je zajímavé, že když někde vybuchne nálož a pozabíjí skupinu lidí, Hřebenář mlčí. Asi se mu to líbí, když to někde udělá „bum“ a on pak tleská ručičkama a jásá radostí. Předpokládám, že po teroristickém útoku v Petrohradském metru, obětoval část svého invalidního důchodu a koupil si šampaňské. Co by ne? Vždyť to udělalo „bum,“ lidé lítali vzduchem, museli přivést rakvičky a navíc, bylo to v Rusku, které Hřebenář přímo nenávidí. Takže z radosti, jak se plní jeho multikulturní sen si jistě nějaké to „šáňo“ neodpustil. Už se jistě nemůže dočkat, až to udělá „bum“ i v pražském metru. Takže, na zdraví Hřebenáře!


Zdroj.