Sean Spicer si s Hitlerem nasral do bot. Už je stejný debil jako vylízaná Jen Psaki

Použil Adolf Hitler ve válce chemické zbraně? Diskuze, která se právě v USA a tím i ve světě rozhořela kvůli „kontroverzním“ vyjádřením mluvčího Bílého domu Sean Spicer je neuvěřitelná.

Sean Spicer – Klon Jen Psaki, jen s varlaty, ale taky bez mozku


Cituji:

Ani Hitler nepoužil chemické zbraně proti vlastním lidem, řekl Trumpův mluvčí Spicer. Teď se omluvil

AKTUALIZOVÁNO před 7 hodinamiSean Spicer. Sean Spicer.| Foto: Reuters Mluvčí Bílého domu Sean Spicer se omluvil za svůj výrok, že ani Adolf Hitler nepoužil chemické zbraně jako syrský prezident Bašár Asad. Na následný dotaz, co kontroverzním výrokem myslel, mluvčí odvětil, že nacistický vůdce nepoužil sarin proti vlastním lidem jako Asad. Hitler je přitom zodpovědný za vyhlazovací tábory, kde nacistické Německo masově likvidovalo především židy v plynových komorách. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ani-hitler-nepouzil-chemicke-zbrane-proti-vlastnim-lidem-pro/r~53520fbe1eee11e7bc55002590604f2e/?redirected=1491995690

Sean chtěl být dostatečně expresivní a pěkně pokálet prezidenta Assada a přitom si nas*al přímo do bot. Protože, v moderním světě se dá použít a zneužít všechno a tím pádem i toto.

Kdyby se Sean Spicer chtěl vyjádřit exaktněji a méně emotivně, tak by prohlásil asi toto: Ani Hitler nepoužil na bojištích druhé světové války bojové plyny. Tak od taky na bojištích nepoužil ani gilotinu a ani oběšení na strunách od klavíru.

Pod gilotinou skončila Sophie Scholl, v českém přechýlení Schollová:

Sophie Schollová

Sophie Schollová
Sophia Magdalena Scholl
9. května1921
Forchtenberg
22. února1943 (ve věku 21 let)
Mnichov
Gilotina a poprava stětím
Němci
Robert Scholl
Hans Scholl a Inge Aicher-Schollová
Některá data mohou pocházet z datové položky.
Chybí svobodný obrázek.

Sophie Magdalena Schollová (v němčině Scholl, 9. května192122. února1943) byla německá studentka a křesťanská pacifistka, členka nenásilné protinacistické skupiny Bílá růže, kterou se svým bratrem Hansem Schollem posléze v podstatě vedla.

V únoru 1943 byla spolu s bratrem přistižena při distribuci protinacistických a protiválečných letáků. Po krátkém vyšetřování byla společně s bratrem a Christophem Probstem postavena před Lidový soud, kterému předsedal neslavně proslulý Roland Freisler, odsouzena k smrti pro velezradu a popravena gilotinou.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sophie_Schollov%C3%A1

A kupodivu, za dob „komunismu“ nebyl tento případ u nás vůbec medializován a já, když byl na návštěvě u kamaráda Gerda, který má dům v „Geschwister Scholl Str.“ jsem se ho naivně ptal, kdo byli ti sourozenci Scholl.

Na druhé straně, onen hrdinský čin plukovníka Stauffenberga u nás medializován byl:

Atentát na Hitlera z 20. července 1944

Atentát z 20. července 1944
Klíčové osobnosti spiknutí, hrabata Claus Schenk von Stauffenberg a Helmuth James von Moltke.
Klíčové osobnosti spiknutí, hrabataClaus Schenk von Stauffenberg a Helmuth James von Moltke.
Druhá světová válka
Adolf Hitler
Lehké zranění Hitlera, smrt několika důstojníků.
6. 6. a 20. 7. 1944
Vlčí doupě
Claus Schenk von Stauffenberg
bomba

Atentát na Hitlera z 20. července 1944 byl pokus o zabití Adolfa Hitlera zorganizovaný odpůrci režimu, kteří se rekrutovali především z řad armády. Měl na něj navazovat státní převrat, přičemž spiklenci doufali, že se jim poté podaří vyjednat mír se západními spojenci. Akce představuje jeden z vrcholů německého protinacistického odboje.

Vlastní atentát provedl plukovník Claus Schenk von Stauffenberg. Neúspěch atentátu, z něhož Hitler vyšel jen lehce raněn (za což mohla jednak slabá nálož, jednak fakt, že v průběhu porady někdo kufr s výbušninou odsunul tak, že Hitlera před výbuchem ochránil masivní dubový stůl), znamenal fakticky i neúspěch chystaného převratu.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Atent%C3%A1t_na_Hitlera_z_20._%C4%8Dervence_1944

Plukovník Stauffenberg měl „štěstí“, byl zastřelen, jak se na vojáka sluší a patří, ale civilní účastníci spiknutí proti Hitlerovi dopadli o hodně hůře. Byli oběšeni na klavírních strunách, což ne velmi trýznivé.

A plyn? Nikdo, kdo viděl Osvětim by nikdy nepopíral použití plynu ve vyhlazovacích táborech. Ovšem, Sean Spicer asi Osvětim nikdy neviděl a proto si sežral takového jógra, vymyšleného odpůrci prezidenta Donalda Trumpa.

Protože opravdu jen zcela zaujatý člověk může srovnávat použití bojových plynů na bojišti, které, ať je jakkoli zakázané a odpudivé s použitím smrtícího plynu Cyklon B (německy Zyklon B) je obchodní název insekticidu německé firmy IG Farben. Je to granulovaná křemelina nasycená kyanovodíkem, k usmrcení miliónů Židů.

To před ním opravdu nikdo, ani sovětský diktátor gruzínského původu Džugašvili (krycí jméno Stalin) a jeho nástupci v trestních táborech zvaných zkráceně Gulagy nevymyslel, i když se to mnozí zdejší agitátoři snaží tak vykládat.

White House Press Secretary Sean Spicer Apologizes After Causing Uproar With Hitler Gaffe

by Ali Vitali and Peter Alexander

White House Press Secretary Sean Spicer apologized Tuesday evening after causing a firestorm for saying that Adolf Hitler „didn’t even sink to using chemical weapons“ against his own people like Syrian strongman Bashar Al-Assad.

Spicer, speaking from the White House podium at the daily press briefing, said that Hitler, whom he called „despicable,“ did not use „the gas on his own people the same way Assad used them.“

http://www.nbcnews.com/politics/white-house/spicer-offends-hitler-gassing-remark-n745241http://www.nbcnews.com/politics/white-house/spicer-offends-hitler-gassing-remark-n745241


Zdroj.