Pro havloidní dobytek je snad každý špinavý a debilní cigoš hrdina

To by člověk nevěřil, co všechno je ve dnešní době považováno za statečnost: Přikreslení tykadel politikům na billboardech, veřejné přiznání se k homosexualitě, pískání v plném sále na hudební skupinu atd. Ještě, že se toho nedožilo mnoho odbojářů ze 2. sv války a období komunismu. Připadali by si ve srovnání se dnešními „hrdiny“ jako naprostí zbabělci.

Radek Banga – Černý rasista a xenofob nesnášející svobodu slova


Vedle řidiče Smetany narážím samozřejmě na zpěváka Bangu, kterému bylo udělena Cena Františka Kriegela (komunisty každým coulem). Údajně za statečné gesto. Tím měl být jeho pískat na předávání Slavíků, když na pódu stáli hoši z Ortelu. Nu což. Pro mainstreamová média je hrdinou každý, kdo hlásá jejich moudra.

Na druhou stranu, ono zase není moc co „závidět“…Cenu Františka Kriegela loni získali „stateční bojovníci“ proti kapitalismu a soukromému vlastnictví z Kliniky, v minulosti mj. Hollan ze Žít Brno, Štětina či Dvořáková. Letos tedy Banga. K tomu není třeba nic dalšího dodávat. Ani k tomu, že jsou z toho mainstreamová média, neziskovky a lidskoprávní aktivisté naprosto odvaření.

polados-prepravujeme-vas-byznys

Zdroj: ePortal.cz | Titulek: -sla-