Nikdy nás muslimové nebudou mít rádi!

Slavný francouzský básník a spisovatel Voltaire napsal před zhruba 300 lety o posvátné knize všech muslimů – Koránu toto: „Korán je nestravitelná kniha, jejíž každá stránka otřásá zdravým lidským rozumem. Učí strachu, nenávisti a pohrdání druhými. Vražda je v něm legitimní prostředek šíření a udržování této ďábelské doktríny. Znevažuje ženy, rozděluje lidi do tříd a žádá krev a ještě víc krve.“

Islamistické prase drží uřezanou hlavu


Co napsal Voltaire před třemi stovkami let o islámu?

Nikdy nás muslimové nebudou mít rádi!

Voltaire (François Marie Arouet); 21.11.1694 – 30.5.1778

Proč si dnes podle pseudo-odborníků Šiklové, Sobotky, Teličky a podobných „odborníků“ hrajeme na to, že nás muslimové mají rádi? Nikdy nás rádi neměli a nikdy nás mít rádi nebudou…

Je to jeden z těch krásných příkladů proč naši předci před muslimy bránili Evropu do posledního dechu, dobře věděli, co je to za lid a nebylo jim líto obětovat vlastní životy jen aby se sem nedostali, dělali to pro budoucnost svých dětí a tím pádem i pro naši budoucnost.

Doufám, že jednoho dne přijde chvíle, kdy zrádce, co je k nám pozvali, bude lid trestat. Pro všechny pseudohumanistické, multikulturní, soucitné, solidární, korektní a různé jiné pomáhající duše, co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily „uprchlíkům“ připomínám slova českých vlastenců: „Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno a chápáno za pouhé splnění vaší povinnosti, jako otroka svým pánům! Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno a interpretováno Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů, nad ostatními lidmi. Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků a zejména otrokyň.

Odmalička jsou v tomto různí Dienstbierové, Pikhartové a další osmašedesátníci vychováváni, takto je učí a nebude to nikdy jinak! Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení potvrzuje a zhmotňuje! Tak už toho nechte, jinak nás dostanete všechny do maléru, ze kterého nás už nikdo nedostane.