Blbeček Sobotka dostal od starý kopačky. Nakopejme jej taky

Chudák paní Sobotková. Co ta toho musela v poslední době snést. Nejdřív Bohouš začne propagovat EURO. Považte, v roce 2017! Jako kdyby pan Muller z Berlina podal přihlášku do NSDAP v březnu 1945. No a pak si Bohoušek pozve do Prahy starýho vochmelku Junckera. A to těsně před víkendem, kdy se mělo jet na chatu.

Slávek Sobotka po jednání s voliči – koláž aTeo


Úplně vidím, jak sedí Juncker s brunátnou tváří a povolenou kravatou u Sobotku na pohovce a povídá: „Ty vole, Bohouši, ty kluku špatná, nemůžeš mě v těch kvótách přece nechat“. Bohouš se hrozně potí a dává pokyn manželce, aby ještě přinesla šlaftrunk. A ona chudák musí kmitat od baru k pohovce jako namydlený blesk.

K tou udělat chlebíčky s gothajem a br. salátem, připravit jednohubky s ementálem a lovečákem. A do toho poslouchat blbé kecy nameteného Junckera. „Bohouši, tak…řekni něco? Víš co, já ti pošlu 300 miliard….ne….400 miliard….hele, že si to ty, ty stará ku.vo,…já ti pošlu 600 miliard!“

„Pocem ke mně, ty vole…a až budeš velkej, Bohouši, vytáhnu si tě do Bruselu. Spolu dobudeme svět. Jako první zrušíme hranice. Pak zavřeme Farageho a Wilderse s Le Penovou. Sestěhujeme se k sobě. Každou sobotu budeme chodit na vafle. Na Vánoce si pozveme Jakuba Jandu, aby nás obveseloval…pocem ke mně….“

Ne, já se fakt nedivím, že tahle hrozivá scéna byla pro paní Sobotkovou poslední kapkou. Nic jiného než odluka následovat fakt nemohlo….Závidím jí. Ta chuděra si sice vytrpěla svý, ale ted bude konečně svobodná. Ale co my ostatní? Kdy my se dočkáme odluky se Sobotkou?