Slávku, Pavle, Andreji… Přišel čas nakopat Vás pořádně do prdele

Dnes jsem byl na jídle v naší hospůdce Na staré poště. Venku nikdo, protože bylo chladno a poprchávalo. Vevnitř nikdo, tedy mimo personálu. Personál namísto původních 2 – 3 lidí jeden.

Podělaní šmejdi nebo jen prodejné děvky? Krysa se směje…


Dal jsem si zelňačku a výpečky. Jen mám obavu, že za chvíli ta hospoda po zákazu kouření neuživí ani toho jednoho zaměstnance a nebudu mít kam chodit na jídlo. Domů jsem jel kolem hospůdky Na zastávce. Vevnitř nikdo, venku klepali u piva kosu dva kuřáci. Tak jsem zvědav, jak dlouho jim Na staré poště ten humor vydrží.

Prej ANO bude líp… komu? ANO?

Zakážou bůček, pak vepřový (jako v Německu), protože to pohoršuje lékaře z Afriky, prchající před válkou. Před pár dny jsem četl, že v nějaké naší obci zakázali v neděli sekat trávu. Ale vedle toho zakázali naklepávat řízky, prej to v neděli ruší. Řízky, klasickej nedělní oběd…. to už mi hlava nebere. Po Praze choději protikuřácký antikonfliktní týmy a vyvolávají konflikty.

Černoprdelník Bělobrádek se po Hermanovi bratříčkuje se Sudeťákama, oslovuje je krajané a prý se žádné vyhnání už nesmí opakovat. A kdo vyhnal v roce 1938 ze Sudet Čechy? Bělobrádek zneuctil památku hitlerovci popravených a padlých. Jak může tuhle černoprdelnickou kolaborantskou svoloč někdo volit?

Školy mají být apolitické a přesto našim dětem blbnou hlavy promigrantskou, protiputinovskou a protizemanovskou masírkou.

S ohledem na to, že se v diskusi objevil příspěvek konstatující, že kuřáci si na zákaz zvykli jinde a tak že si zvyknou i u nás, doplňuji 7.6. ve 14 h tento text:
Zřejmě jsem nebyl pochopen. Jsem bývalý kuřák a zákon neposuzuji jako ne/kuřák. Pomalu nás salámovou metodou svazují a berou nám naše svobody. Protikuřácký zákon zcela bezprecedentně porušuje svobodu podnikání, svobodu rozhodnutí. V obcích se začíná zakazovat v sobotu nejen sekat trávu, ale i klepat řízky, protože to prý ruší nedělní klid. Oslavy musíme hlásit rok dopředu, takže když bych chtěl třeba oslavit narození potomka, tak tu oslavu nahlásím rok dopředu, za tři měsíce začnu usilovně souložit a budu se modlit, aby partnerka otěhotněla a porodila +/- týden?

Je to všechno pokrytectví, dětem ve školách zrušili automaty a bufety. K čemu, když si cokoli mohou koupit po cestě do školy? Pokud se zdržujeme déle, než 14 dní mimo trvalé bydliště, musíme to nahlásit. Takže, když pojedu na tři týdny na dovču, musím to napráskat. Kuřáky vyhnali z hospod a hned založili novodobou PS-VB a vyhánějí je z veřejného prostoru, přístupného všem – z chodníků. Antikonfliktní protikuřácké hlídky mají jediný efekt – vyvolávají konflikty.

Čím to skončí? Zákazem tučného masa, pak zákazem vepřového kvůli muslimům, pak zákazem hovězího, protože krávy prděj a oteplujou planetu a tak nakonec budeme žrát kořínky? Zavírají nám huby, blokují tady i jinde náš psaný projev, odzbrojují nás, takže v Londýně nebyl schopen přítomný policista proti teroristům zasáhnout, protože ze zákona nesmí mít střelnou zbraň. Lidé v barech se bránili nožům židlemi, sklenicemi a pěstmi. To vše je zrůdnost. To, že nás vystavují na porážku jak ovce a ještě zakazují. Nejde o kouření, ale o princip, o to, že nám berou svobody zaručené Ústavou – to je podstata.

Dobře už bylo. Jestli jim nenakopem ve volbách zadele, bude ještě hůř, než dnes. Máme se prý semknout, tak se semkněme a nakopejme jim zadele !