Opět žijeme v hluboké totalitě; Nesmíme mluvit, nesmíme myslet a ovládají nás opět zloduši

V komunismu jsem žil jen prvních deset let svého života. Ještě tak před cca 15 lety by mě nenapadlo, že se k nám tento zhůvěřilý systém obloukem vrátí. Tentokrát ne z Ruska, ale z toho tolik oslavovaného a vzývaného Západu. Někdejší bašty svobody a demokracie.

Josef Provazník


Kde že jen ty loňské sněhy jsou? Už zase se nesmí věci nazývat pravými jmény. Už zase se ostrakizují jedinci s odlišným názorem. Už zase si vytváříme vnějšího i vnitřního nepřítele. Už zase se systémem řízená propaganda šíří ve školních lavicích, v mainstramových médiích atd.

Komunismus byl nahrazen diktátem multikulturalismu, genderu a politické korektnosti, kterou pokrokové novináři zcela mylně vydávají za „slušnost“.

Komunistické úřady vystřídal Člověk v tísni, Sorosova Open Society Foundation, Evropská komise, Romea, think-tank Evropské hodnoty, Česká televize, Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám atd…

A místo s revanšisty a přisluhovači kapitalismu se teď bojuje proti hate speech, xenofobii, homofobii, islamofobii. Kojzara, Dolejšího a spol. vystřídali Palata, Fendrych a Patočka. Už jenom schází převýchovné tábory, fronty na toaleťák a bude vymalováno…


polados-prepravujeme-vas-byznys