Kdo nesmrdí, není Čech?

Každé ráno. Na každém rohu v jakémkoliv městě v Česku je v okruhu minimálně jeden smrdící člověk. Celoročně. Tohle je fenomén.

Ilustrační snímek


Dospělí lidé nedodržují základní hygienické návyky. Nemyjí si ruce po použití wc. Muži si pořádně neoklepou svojí chloubu po močení a toaletní papír na očištění používá jen málokterý z nás. Takže si potom cvrnknou do gatí a smrdí močí. Ženy jsou na tom v tomto ohledu snad trochu lépe.

Mnozí Češi si nemyjí ruce ani potom, co sahají na tyče v tramvajích a ve vlacích, špinavé klíče a mobily, klávesnice počítačů, dálková ovládání televizorů a nemyjí si ruce ani před jídlem ani po něm.

Mnozí Češi močí v bazénech koupališť a akvaparků. A jsou i tací, kteří se nesprchují před vstupem do bazénu. Někteří se nesprchují a nemyjí vůbec a nebo pouze párkrát do roka. Takový smrad je potom nesnesitelný.

A úplně nejhorší je fenomén nepoužívání deodorantů a okázalého smrdění na veřejnosti. Tělesný zápach je soukromou věcí každého z nás, ale ostatní tím obtěžovat nemusíme. Ať si každý smrdí doma.

I já smrdím. Ale hned když to zjistím, stydím se. Použiju sprchu, deodorant a nebo si vezmu čisté ponožky. Nerad smrdím. Je mi to totiž žinantní.

Pokud je smrad součástí české kultury a povahy, tak se všem vlastencům omlouvám, ale mě to opravdu vadí.

Na voněnou.


polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.