Dětští „uprchlíci“? Lež, propaganda, dezinformace, jsou to dospělí nadržení mu-slimáci a sviňáci

Švédský Státní ústav soudního lékařství vydal zprávu o výsledcích lékařského přezkoumání běženců, kteří o sobě tvrdí, že jim není 18 let. Zjistilo se, že 82,9% z nich o svém stáří s největší pravděpodobností lže, přičemž je důvodné se domnívat, že počet díky nerozhodným případům může být vyšší.

Přivandrovalí krasavci

Jedná se o dvě vyšetření: rentgenové vyšetření zubů „moudrosti“ a magnetoresonsanční vyšetření kolenních kloubů. Na stanovení závěrů z vyšetřování se nezávisle podílí několik lékařů + jeden soudní lékař, který svůj posudek stanoví mimo tohoto vyšetření na základě standardních tabulkových metod, aby byl výsledek co nejpřesnější. Celkový počet k vyšetření 5 966 osob, výsledky jsou stanovené za polední tři měsíce a týkají se 1481 osoby.

Šetří se pouze, jestli je osoba starší 18 let. U 1215 případů se zjistilo, že jsou starší 18 let, u 253 případů s nejvyšší pravděpodobností. Suma sumárum, téměř 90 % běženců o svém věku lže.

Výdaje Švédska na přistěhovalectví činí 319,98 miliard SEK, což je 33% z celkového rozpočtu, což na poplatníka dělá 65 397 SEK, 7,3 % švédského BNP. Téměř 4 x více než se dává na obranu.


Zdroj.