Pravdu o sestřeleném civilním letadle na Donbasem se nikdy nedozvíme

V souvislosti s výročím sestřelení letadla nad Ukrajinou se mi objevilo taky několik vzpomínek. Ano, zpětně musím konstatovat, že většina můžezatoputinistů nehledala nikdy pravdu, ale hledala způsob, ani ne důkazy, jak to na Putina hodit. Přesně podle předešlých scénářů.

Ilustrační snímek

To, co jsem zaznamenal během celé události a po ní, byla neuvěřitelná masáž a manipulace s jediným imperativem- může za to Putin a i kdyby nemohl, platí to první. Bez důkazů, bez motivu. Jsem dalek toho věřit do písmene tomu, co se zrodí v Moskvě, ale stejně tak nevěřím Ukrajincům a EU už vůbec ne. To je to, co mne od různých křiklounů odlišuje. Oni totiž berou nekriticky kdejakou blbost za bernou minci jen proto, že vyšla z těch pravých úst a chtěli ji slyšet. Vůbec jim nevadí logické rozpory a věci, přímo se popírající. Jsou schopni zavřít oči nad kdejakou nesrovnalostí, která celou konstrukci boří jako domeček z karet. A takovouto konstrukci, s klapkami na očích do krve obhajují, pokud neví kudy kam, je kritik nazván putinofilem, rusofilem a podobně.

A naopak. Takovýto člověk, který nejde po pravdě, ale chce si jen jakkoliv potvrdit svou verzi zatracujete jakoukoliv informaci jen protožePutin. Tomu já neříkám kritické myšlení, ale spíše slepá poslušnická závislost bez snahy dobrat se pravdy. Oni měli jasno ještě dříve, než nějaké letadlo vůbec vzlétlo.

Poslední zprávy, které z vyšetřování vyplývají nepřináší žádné nové informace. Prakticky jen opakují známá fakta, ke kterým se zpracovala animace, aby to došlo i těm blbcům s vlastním mozkem. Nevysvětlují se rozpory, nejsou zodpovězeny otázky, například kam jak a proč se ztratil dispečer letového provozu a všechny záznamy, které mely být součástí vyšetřování, proč je mnoho průrazů na plášti letadla, které BUKu neodpovídají, ale jiné zbrani, nebo proč se velmi rychle objevil záznam hovoru mezi separatisty, který se ukázal být podvrhem, ale již nikdo nevysvětlil jeho velice rychlé objevení, jako by to bylo připraveno. Ani motiv takového sestřelení není znám. Jistě, protožeputin vysvětlí mnohé. Jediné, co po tak dlouhé době jsou tito lidé schopni připustit, že to nebyl záměr, ale omyl. Na to ale druhým dechem říkají, že plánovaný a je potřeba proti Rusku tvrdě zakročit.

Prostě vše při starém. Pravdu se asi nikdy nedovíme.

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.