Arabští teroristé a vrazi z Palestiny se zlobí…

Sdělovací prostředky nás informují, jak ten zlý a rasistický Izrael opět ubližuje těm dobrým a milým Palestincům. Považte jaké zlo. Dovolili si u vstupu na svaté místo umístit detektor kovů.

Terorista z Hamasu | Foto: Česká televize

A ještě mají tu drzost, židáci, chtít aby tím detektorem muslimové procházeli. Ano, tak je to čtenářům prezentováno, bez ohledu na fakt, že tím detektorem musí projít každý. Muslim, Křesťan nebo Žid. A bez ohledu na to, že v samotných muslimských zemích, jsou takovéto detektory běžnou záležitostí. On ten detektor totiž chrání všechny, bez ohledu na národnost nebo náboženství. Takový sebevražedný útočník, když se odpálí, nebo šílenec s kalašnikovem totiž moc nepřemýšlí koho zabije. Vlastně je mu to jedno. Hlavně že teče krev a může si zařvat to svoje Allahu Akbar.

Když budete chtít například na idnes.cz najít něco opravdu seriozního z regionu máte smůlu. Najdete uplakaný článeko tom, že Iráčané příslušníky IS likvidují bez soudu a docela si představuji pseudohumanisty, jak jím hrůzou šediví vlasy. I brutální vrahové prý mají právo na soud.

Zprávy z Izraele? Musíte se spokojit s tímtopaskvilem, kde už samotný název je hrůzostrašným překroucením skutečného stavu věci. Kdo je autorem? No jo, pěkná žabka, ale moc informací nemá. Anebo jí nezajímají.

Ale vážně. Zkusme si to probrat hezky po našemu. Nejsem křesťan. Do kostela občas ale zajdu. Tedy, když jsem v Česku. Mám rád chrámy a tu atmosféru uvnitř. Ten stav kdy člověk je najednou minimální. Ale jaksi mně nikdy nenapadlo si při takovéto návštěvě vzít dovnitř nůž, teleskopický obušek, revolver, sekáček a podobně. Vás ano?

Palestinci Chrámovou horu považují údajně za jedno ze svých svatých míst. Tak svatých. že tam kluci hrají fotbal. Jakou má logiku, nosit na svaté místo, které má sloužit k modlitbě nebo jen k rozjímání nože a zbraně obecně. Bojí se snad Boha?

Proč ten povyk nad bezpečnostním opatřením, které má chránit všechny příchozí?

Na to vám neodpoví ani Palestínci, ani autoři článků v idnes nebo kdekoliv jinde. Mimochodem, když už jsme u těch článků. V okamžiku kdy píšu tento blog, je v Česku něco málo před pátou hodinou ranní. Prošel jsem lidovky, idnes i seznam. Nikde není ani slovo o nejnovějším teroristickém útoku, kdy do domu vpadnul palestínský terorista a zavraždil tři lidi.

Mluvčí Hamasu označil vraha, který byl zneškodněn za hrdinu.

A ještě pohled na CNN…samozřejmě ticho po pěšině. Abbas prý přerušil veškeré styky s Izraelem. Mrtví na izraelské straně? Nezajímavé.

Taková je současná mediální protiizraelská kampaň v okamžiku, kdy se schyluje k dalším útokům proti této zemi. Asi budou mrtví ale dočteme se jen o těch na straně palestínců. Protože oni jsou prý v právu. Chuďátka malé.


polados-prepravujeme-vas-byznys

Zdroj.