Bakalův havloid a poskok Marek Švehla je antisemita

loading...

Dovolím si jen krátce reagovat na tento výrok pana Marka Švehly. Situace židovského národa během třicátých a čtyřicátých let nelze srovnávat s dnešní tzv. „migrační krizí“. Židé skutečně v meziválečné době a v éře druhé světové války čelili smrtelnému nebezpečí.

Marek Švehla – špinavý antisemita | foto: twitter špinavce


Němci pod vlivem nastupujícího nacismu nejprve zbavili Židy v Německu a později v celé Německem obsazené Evropě lidských a občanských práv, za krátký čas je nahnali do ghett, kde měli umírat hladem, zimou a nemocemi a od ledna 1942 „rozjeli“ plán „konečného řešení židovské otázky“, který spočíval v masové vraždě Židů. V táborech smrti v Osvětimi, Majdanku, Treblince, Chelmnu a Sobiboru nacisté vyhladili dvě třetiny evropských Židů a je nutné zmínit, že Židé byli naprosto nevinní, nedopouštěli se zločinů vražd, znásilňování, loupeží a parazitování na sociálním systému.

Naproti tomu dnešní „migrační krize“ je řízenou invazí. Muslimští migranti nečelí nebezpečí smrti a vyhlazování, často odchází do Evropy za vidinou snadného života a přístupu k štědrému sociálnímu systému. A co je ještě horší , často se velká část tzv. „uprchlíků“ dopouští vražd, znásilňování od malých dětí až po staré babičky, loupeží, demolování aut, obchodů a jiného městského a obecního vybavení. Proto považuji výrok pana Švehly za urážející a antisemitský.

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.

loading...
loading...