Co zase ty buzny chtějí?

Nějak se to tak vždycky sejde, že za určitou menšinu vždy hovoří ty největší idioti. Lhostejno, jestli jde o Romy, muslimy nebo komunitu LGBT. Loni prohlašoval jeden z organizátorů Prague Pride, že registrované partnerství homosexuály v podstatě uráží a jediné důstojné řešení je pro ně uznat manželství.

Agresivní buzny volají po krvi a vraždění

Teď zase další militantní homosexuál od organizátorů Prague Pride na idnes.cz hlásá, že nechce „jen“ toleranci, ale respekt. Jak to myslí? Vážně si chce vynutit respekt většinové společnosti založený na odlišné sexualitě svých soukmenovců? Já právě myslel, že homosexuálové chtějí, abychom je podle toho, co dělají doma v ložnici, vůbec neposuzovali.

Současný mediální mainstream odvádí menšinám medvědí službu. Dávání prostoru takovým militantním názorům a označovaní kritiků za „homofoby“ jen veřejnost proti menšinám (nejenom LGBT) popudí ještě víc. Oni to naši pokrokové novináři myslí samozřejmě dobře, ale dopadne to jako vždycky. Chtělo by to méně aktivistické horlivosti a více soudnosti, taktu a rozumu.
polados-prepravujeme-vas-byznys