Homolobby vytváří homonenávist!

Homoloby ze mě dělá homofoba tím, co chtějí, nároků, jak uráží kohokoliv, kdo s nimi nesouhlasí! kde na ně můžu podat trestní oznámení, že napadají konzervativní heterosexuální společnost jen proto, že je konzervativní a heterosexuální? 

deviace

Likvidace tradičního modelu společnosti běží v podstatě od konce první války, a proces se zrychluje s každou novou generací, která tradiční rodinu nepoznala. Ať už u rodičů, nebo prarodičů, nebo alespoň v širší rodině či u přátel. Jsme opice, opičíme se. Jak napsal někdo přede mnou, jakou rodinu založí holčička od dvou maminek a v horším případě rozvedených babiček?

Statistika jasně prokazuje vyšší rozvodovost dětí rozvedených rodičů. A pokud se jedná o podporu tradiční rodiny ze strany státu, je to jedna velká lež. Příklady : suma sociálních dávek nesezdaných partnerů je vyšší než u manželů, děti do školek od 2 let ( bolševik měl jesle a heslo „ženy do vyroby“) , při odchodu do důchodu v 65 letech nemáte šanci na hlídací babičku, péče v rámci rodiny ,ať o děti, nebo přestárlé a nemocné je trestem , systém upřednostňujete péči státu. A tak dále.

Homoloby ze mě dělá homofoba tím, co chtějí, nároků, jak uráží kohokoliv, kdo s nimi nesouhlasí! kde na ně můžu podat…

Zveřejnil(a) Pavel Říčka dne 15. srpen 2017