V Barceloně islámské zrůdy zabily sedmiletého chlapce; Kdy se už probudíme?

Se slzami v očích jsem přijal zprávu, že hledaný sedmiletý australský chlapec Julian Cadman, který byl nezvěstný po teroristických útocích v Barceloně, se stal jednou z obětí tohoto hrůzného činu náboženských šílenců.

Julian Cadman

Tento malý usměvavý hoch z Austrálie vyrazil s rodinou do Evropy poznávat svět. A bohužel ho ve čtvrtek 17.8.2017 v Barceloně poznal z té nejhorší stránky. Zemřel při teroristickém útoku šílených náboženských fanatiků. Čest jeho pamáce i když slzy pomalu nemůžu udržet stejně, jako když o život příjde jakékoliv jiné dítě. Teď už si nezbývá přát nic jiného, než aby jeho smrt nebyla opět marná.

Jak známo, tento útok nebyl zdaleka prvním a zřejmě ani posledním. Evropa v současné době nežije ve stavu míru. A tak se ptám, kdy už se vůdci západního světa konečně probudí, že proti takovémuto zlu nejde bojovat jen pouhou prevencí před teroristickými útoky?

To je to samé, jako když máte v záhoně plevel a vy vytrhnete jen jeho nadzemní část. Přitom každý plevel je třeba vytrhnout i s kořeny! A stejně se musí postupovat i proti takovýmto šílencům. Je třeba hledat, kde je zdroj tohoto strašného zla. Co, že je vlastně přimělo k tomu páchat takovéto hrozné činy, jejichž obětmi jsou i nevinné děti? A tyto kořeny je třeba vytrhnout se vším všudy! Jinak se těch strašných teroristických útoků nezbavíme.

Já to například vím, jaká ideologie je tímto zdrojem. A většina lidí také. Ale je potřeba, aby takto prozřeli i sluníčkáři, neomarxisti, pražští kavárníci a všichni ti, co ze sebe dělají tu rádoby elitu. Nejen pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí, ale hlavně také rozum.


Zdroj.