Odmítáte milovat své vrahy, tak jste blázni. Dostanete injekčně hormon lásky k vrahům

Němečtí vědci na to kápli: Odpůrcům migrantů „hormon lásky“! Zahrne ho Brusel do povinného očkování dětí i dospělých? Trump i Zeman by prý měli být rovněž prozkoumáni psychiatry. O Klausovi nemluvě

Takto se chovají prasopsi

Před pár dny jsem se na tomto místě zamýšlel nad epidemií psychických poruch, která zachvacuje Evropu i Ameriku. Ptal jsem se, jaká to schválnost osudu, že postihuje především ty nejbezbrannější: všechny ty mírumilovné nešťastníky, kteří vraždí v ulicích – nemluvě o tom, že shodou okolností jsou to převážně naši vzorně se integrující multikulturní muslimové.

Jenže ono to jde dál. Ta vlna psychických poruch zasahuje už i na nejvyšší místa! Tedy alespoň v některých zemích – a naštěstí jen některé státníky. Výhradně ty, kteří varují před islámským terorem a snaží se proti němu něco skutečného dělat. Aktuálně Donald Trump a Miloš Zeman. O bývalém prezidentu Václavu Klausovi nemluvě.

Psychózy kam se podíváš

Jen pár hodin po uveřejnění mého článku řidič, v jihofrancouzském Marseille najel do dvou zastávek, přičemž zabil jednu ženu a jednoho muže zranil. Podle psychiatrického vyšetření, které proběhlo zázračnou rychlostí, z něhož by si naši soudní znalci měli vzít příklad, byl prý útočník „pravděpodobně v psychotickém stavu“. Navzdory tomu nemusí do blázince, ale zatím si ho ponechají ve vazbě. Asi aby si neublížil.

Tři dny před atentátem ukradl v Marseille dodávku, s níž pak srazil dvě osoby u autobusových zastávek ve dvou různých čtvrtích města. „Čin, který s pomocí vozu spáchal, ovšem nijak nevysvětlil,“ konstatoval bezradně prokurátor Xavier Tarabeux. Aby doložil, že vlastně o atentát nešlo, podotkl, že ve voze psychotikově byla nalezena „filozofická kniha a kniha s velmi obecnými informacemi o islámu. Nedá se říci, že by šlo o někoho, kdo by měl sklon k páchání teroristických činů,“ zafilosofoval prokurátor.

Správná diagnóza

Do blázince totiž patří naopak ti, kteří z těchto bezvýznamných drobností při úspěšné aplikaci multikulturního obohacení Evropanů dělají kdo ví co. Pokrokový švédský psychiatr Johan Westernholm nyní například popsal islamofobii své pacientky jako vážnou psychotickou poruchu, kterou je třeba léčit. Vysvětlil, že jeho pacientka žila v „no go zóně“ v Malmö a lékařské poradenství vyhledala (udala se) sama – kvůli své hrůze a strachu nad rostoucí islámskou radikalizací ve svém okolí.

Vyšetření prokázalo, že je vskutku vážně nemocná, neboť tvrdila, že není nepřátelská vůči všem formám islámu, ale jen těm extrémním jako je salafismus, džihádismus a terorismus. Ošetřující lékař jí proto naordinoval vysoké dávky těžkých antipsychotických léků, přičemž – aby ji dále nerozrušoval – raději ji neinformoval, že mají jisté vedlejší účinky (obvykle chronické motorické poruchy), které jsou ovšem proti její zpátečnické islamofobii ozdravný čajíček. Skutečně velká a zásadní pomoc však přichází teprve nyní. A odkud jinud, než z Německa?

Droga lásky k migrantům

Jak informuje americký konzervativní web Breitbart, němečtí vědci přišli nyní s návrhem, že kombinace drog a vlivu „dobrých vrstevníků“ by mohla Evropany obměkčit a učinit je povolnější k přijímání hord imigrantů z Asie a Afriky. Vyplývá to alespoň ze studie zveřejněné univerzitou v Bonnu:

„Výzkumníci z Bonnské univerzity, z Univerzity v Lübecku a z Lareátského institutu pro výzkum mozku v USA byli překvapeni, když zjistili, že pokusní lidé začali po léčbě dávat o nějakých 20 procent almužen více migrantům než místním chudákům. A když jim byl podán oxytocin, takzvaný hormon lásky, byli účastníci výzkumu natolik dobře naladěni, že byli k migrantům dokonce ještě štědřejší“.

Rene Hurlemann, profesor na katedře psychiatrie Bonnské univerzity, dospěl na základě tohoto výzkumu k závěru, že „kombinovaným přidáváním oxytocinu a vlivu dobrých vrstevníků“ by šel utlumit pud, který nazval „sobeckou motivací“. (Dříve pud sebezáchovy, pozn. PH). „Oxytocin by za příhodných okolností mohl pomoci s přijímáním a s integrací imigrantů do západních kultur,“ tvrdí vědec, o němž prý není známo, že by měl mezi předky „vědce“ z nacistických koncentračních táborů. Asi se to v Německu šíří jiným hormonem.

Hoďte na ně sítě!

To je ovšem samozřejmě jen zlá interpretace. Jak by také ne, když Breitbart opět rediguje Steve Bannon, před pár dny ještě hlavní strategický poradce prezidenta Trumpa. Právě toho Donalda Trumpa, který je podle zjištění některých kongresmanů – zvláště těch „demokratických“ – prý vážně psychicky nemocen. Dokonce tak, že patrně není schopen prezidentovat.

A tak již studují, za jakých okolností by šel zbavit prezidentského úřadu dokonce bez soudu či jinak nezbytného „impeachmentu“ – a být „rozhodnutím rady moudrých“ nahrazen viceprezidentem Pencem. Americká demokracie v nejvyšších obrátkách

Podobné je to s touto epidemií u nás. Zvěřina (to je jméno redaktora Lidových novin, nikoli označení pochoutky ze zlínských vepřových pralesů nakažených africkým morem) se zabývá lékařskou zprávou, podle níž je český prezident v podstatě zcela zdráv a píše:

„Veřejnost by měla být informována o dost zevrubněji o zdraví člověka, který chce být hlavou státu, než jen sedmiřádkovou obecnou deklarací,“ tvrdí, neboť patrně v antizemanovské psychóze přehlédl, že Miloš Zeman hlavou státu aktuálně je. V závěru článku si na to ale vzpomene i bez Oxytocinu, a tak dodává: „Veřejnost má nárok znát podrobněji zdravotní kondici každého, kdo se o úřad uchází. Existuje i spousta diagnóz, které mohou ovlivnit duševní výkonnost nemocného.“

Jsou to všechno hodní lidé, tihle Zvěřinové od Washingtonu po Prahu. Mají o své prezidenty starost a péči. Zrovna takovou měli o prezidenta Klause, když odmítal podepsal Lisabonskou smlouvu, která dnes otevřela dveře k násilnému stěhování migrantů k nám (pomocí „povinných kvót). Také ho chtěli strčit do blázince.