Bělobrádek chcípne nebo zdechne? Sulovská si sama naběhla…

Na té kauze „Bělobrádek-Sulovská-pejsek“ nechápu víc věcí. Tou první je, proč má někdo nutkání se svěřovat Facebooku. Vždycky jsem si myslel, že sociální sítě jsou tu pro zábavu a s vážnými věcmi se člověk obrací na své blízké.

Josef Provazník

Fakt mi uniká, proč bych měl své niterné pocity z úmrtí oblíbeného zvířátka/člověka svěřovat lidem, které jsem nikdy osobně neviděl a „znám“ je pouze díky tomu, že mě požádali o přátelství na fejsu. Proboha, proč? Facebook přece není žádná druhá rodina či skutečná parta kámošů.

A samozřejmě nerozumím tomu, co řekl Bělobrádek tak strašlivého. (Vedle toho, že si nevybral pro své kázání zrovna tu nejlepší chvíli). Faktem je, že spousta pejskařů časem ztrácí soudnost a svého mazlíka v podstatě považuje za člověka. Ne, pejsek fakt není člověk, ale zvířátko. Tak to prostě je.

Bělobrádek je pitomec nikoli kvůli svému (pravdivému) názoru na matky samoživitelky a pejskaře, ale proto, že je to socialista, lidovec a Babišův poskok. Pokud slečna Sulovská píše na fejsu tak osobní věci, musí počítat i s poněkud nestandardními reakcemi.

Kdyby se svěřila kamarádce u dvou decek bílého, jistě by se dočkala mnohem citlivější reakce. Právě proto, že na druhé straně by seděla kámoška a nikoli zmatený lidovecký politik s nulovou empatií a stejně nulovým odhadem, kdy je vtipkování žádoucí a kdy ne.

Vřele doporučuji všem fejsbukářům, aby se více svěřovali svým skutečným přátelům z masa a kostí a na virtuální „kámoše“ se obraceli v poněkud méně osobnějších záležitostech. Ušetří si tím případná budoucí zklamání.

Na té kauze "Bělobrádek-Sulovská-pejsek" nechápu víc věcí. Tou první je, proč má někdo nutkání se svěřovat Facebooku. Vž…

Zveřejnil(a) Josef Provazník dne 31. srpen 2017