Radost je předčasna, bo ombucmaňa to požene až do brusele

To se mi libi, jak se Česi raduju, že spravedlnost vyhrala a ombucmaňa s celym tym svojim předraženym cyrkusem utřela nos. Je to pravě naopak. Multykultura si na cestě k vitězstvi može dovolit prohrat bitvu.

Šabatová jako lidská zrůda

O co ide? O tu malu somalsku děvuchu, kera pry kvuliva hadru na hlavě nemohla chodit do školy vubec ni. Kde už ji je tež ve Velke Brytanyji konec…

Zpočatku o nic nešlo. Mala děvucha nepřinesla doklady a proto nebyla připuštěna do školy. To už tak na českych školach chodi, děcka bez dokladu nikdo zadarmo učit nebude.

Připad se stal připadem teprve v okamžiku, kdy se do něho pustila ta srandovni pani, kere všeci přezdivaju ombucmaňa. Jenže ta pani ma neomezenu moc a zdroje. A neplati to ze svojeho, ale z našich peněz, ale to už je zvyk všech socanu, že nejlip se jim hospodaři s penězama, kere sami nezarobili.

A tak ombucmaňa vycitila multykulturni přiležitost, zburcovala multykulturni pravniky a hnala připad děvuchy, kera nedonesla dokumenty nutne k nastupu do školy až k soudu. Po paru rokach, kdy z našich peněz platila celu tuhle maškaradu, kdy ničila zdravi a klidne spani ředitelce školy, prohlasil sud, že k dyskryminaci ze strany školy nemohlo dojit, bo do žadne školy děvucha nenastupila.

Normalni člověk by sklopil krovky a odletěl do teplych krajin Ombucmaňa se odvolala. Nelogicke, že? Ale to je v multykulturni justyci normalni, čemu by se neodvolavala, když za ni stoji cela mašineryja a prachy…

Uplynuly dalši roky, dalši sud řekl, že se nic nestalo a tady by mohl připad skončit, tajak si všeci mysli, že skončil.

Ale to se mylite, mile děcka. Zatleskali zme si, zazpivali hymnu, ale pojede se dal. Misto teho, aby sudce zopakoval předchozi rozsudek, a řekl, že děvucha nedonesla papiry a tedy nemohla byt jako žačka dyskriminovana, pustil se sudce do vysvětlovani teho, že šatky na hlavě do školy nepatři. Pročpak to asi ten synek zrobil?

To je jednoduche. Kdyby zopakoval vyrok předchoziho sudu bez zbytečnych kecu, ombucmaňa by byla nahrana, bo by se už nebylo kam odvolavat. Fčil ale se sudce naprosto nesmyslně pustil do oblasti lidskeho prava mět hader na hlavě. A to je přesně ten bod, kdy to može ombucmaňa zase zebrat a hnat připad třeba k ustavnimu sudu. Kvuliva nedodanym lejstrum by totiž k ustavnimu jit nemohla. Fčil može. A ona pude, to si pište, bo ju to nestoji ani čas, ani prachy, ani nervy, ani zdravi.

Na podani ma dva měsice. A za rok vam vyda naš slavny ustavni soud take vyjadřeni, že budete čumět jak ščur do ryny. Nejde o pravo jakesik děvuchy mět na hlavě hadr. Jde o zastrašeni všech ředitelu a učitelu, aby se nebranily naboženskemu žďorbu na školach. Bo na školach to začina, jak vidime u idyjotu, keři dneska po stovkach opušťaju pseudounyverzitni lavice…

Nebo myslite že ni? Že na ustavnim sudu su slušni lidi? Tak si vzpomeňte na připad chlopa co zveřejnil fotku sprosteho zloděja… anebo narok Franty s Jozefem na vychovu děcka…

Ja, pěkne blechy zme si nasadili do kožucha…


Zdroj: Blog autora