Krnda či kunda? Zneužití symbolu dámského přirození

V Praze na Kampě probíhá výstava k výročí povodně v roce 2002. Smutné je, že z velkoformátové fotografie na nás shlíží primátorka Krnáčová jako princezna se zlatou hvězdou na čele, avšak místo ní má namalované dámské přirození.

Adriana Krnáčová | Koláž: www.ateo.cz | Na koni

Denně chodím kolem na procházku, průběh je stejný: kosočtverec /doplněný ještě nápisem ANO/ je posléze i s obličejem primátorky narychlo bíle zatřený, podobně jako ve filmu s Mr. Beanem „Největší filmová katastrofa“.

Druhý den je však symbol vulvy, mimochodem objevený již při rekonstrukci hradu Perštejn, a podle historiků pocházející z 16. století, zpátky. Jeho význam prý ale znají jen naši, občanům ostatních členských států EU nic neříká. Což je možná také jedním z důvodů, proč mnozí Češi nemohou s Bruselem najít společnou řeč.

Kosočtverec s paprskovitě uspořádanými pubickými čárkami okolo a svislou touto uprostřed, se v naší vlasti hojně vyskytuje na plotech a na zdech, a na rozdíl od složitých graffiti je každému Čechovi mile srozumitelný.

Používali jsme ho rovněž ve filmu „Bony a klid“, abychom dráždili totalitní schvalovatele, a to v takovém množství, že jsme je přiváděli nejen k zuřivosti, ale i k bezmocnosti, jelikož odstranění inkriminovaných záběrů by prakticky znamenalo likvidaci díla natočeného za státní peníze.

Byl to takový náš nedoceněný třetí odboj.

Na Kampě po provizorním zabělení bývá pak velkoformátová fotografie paní primátorky nahrazena zbrusu novou, která je ovšem v noci opět s železnou pravidelností zprzněna. A ráno zase cudně zabělena a následně vyměněna. Furt dokola. Dost nákladná záležitost u dlouhodobé výstavy.

Proč magistrát nezajistí policejní ochranu /může si přece půjčit někoho z těch, co na Hradě zbytečně hlídají invalidu/, nebo nepožádá dobrovolné hlídače z ANO, nenainstaluje teď už docela levný kamerový systém s nočním viděním, či fotopast na zvířecí i lidskou škodnou? Aby se konečně zjistilo, kdo je pachatelem.

Jelikož jde nejen o nemravnou, ale i politickou předvolební záležitost, mohlo by se stát, že by byl při činu odhalen třeba nějaký aktivní socan, jak se pod rouškou noci plíží po Kampě s fixou.

Hanobení primátorky naší matičky stověžaté si nenechejme líbit.

Rozhořčeně volám: „Pražané, bděte!“


Zdroj: Blog autora | Titulek redakčně upraven