Sladká Itálie, kouzelný to Řím: Odporný negr onanuje před školkou, napadení u mešity a sexuální obtěžování v centru

Migrant (odporný přivandrovalý negr, pozn. ed.) masturboval před mateřskou školou, při zatýkání kousl policistu. Muslim útočil na zamilovaný pár: „Nemůžete se líbat před mešitou“. Sexuální obtěžování v centru Říma, zatčeni dva severoafričané- To je Caput Mundi dnes.

negři

Imigrant se masturboval před mateřskou školou, při zatýkání kousl policistu

Policie ve čtvrtek zatkla 41 letého Nigerijce, když se masturboval před MŠ v Římě. Během zadržení imigrant kousl policistu.

M. Salvini prohlásil: Technické zkoušky integrace … Dost už s těmito nechutnostmi ! PS: Pokud to uděláš před školkou mé dcery, doufej, že tě nechytím. (fb)

Manželé, kteří se procházeli u mateřské školky ,, Università per Bambini“ v Římě, ho viděli s kalhotami dole, jak chce (podle nich) močit před školkou. Varovali policii (chtěli zabránit degradaci) a ta okamžitě přijela. Policistům se však zdálo podezřelé, že ten muž byl v pozici se spuštěnými kalhotami příliš dlouho, než je pro ,,běžnou potřebu“ nutné …

Pravda vyšla najevo: 41 letý Nigerijec sev e skutečnosti před dětmi masturboval. Když se totiž policisté přiblížili, tak se jim naskytl pohled na jeho auto-erotické představení.

Policie se snažila zadržet cizince (který navíc ani nemluví dobře italsky), ten – poté, co dokončil to, co tam ani neměl začít dělat – napadl muže v uniformě a pokousal jednoho ze dvou policistů, až ho zranil.

Nigerijec byl obviněn z násilí, újmy a za odpor vůči veřejnému činiteli, obscénní akty v místech frekventovaných nezletilými a za odmítnutí udání jména a adresy. Mimo uvalení vazby, mu bylo také předepsáno podrobné vyšetření jeho zdravotního stavu … (Zdroj ZDE a ZDE.)

Řím. Muslim útočil na zamilovaný pár: „Nemůžete se líbat před mešitou“

On a ona šli ruku v ruce ulicí San Vito, v římské čtvrti Esquilino a sem tam se políbili, za to byli napadeni kopanci a pěstmi malajským imigrantem
V noci z neděle na pondělí se nevinně se líbali na ulici, nic nemravného, normální věc mezi dvěma lidmi, kteří se milují. Ani si neuvědomili, kde přesně se nacházejí. 23 letý malajský imigrant je napadl a křičel, že „před mešitou se nelíbá“, podle něho se jednalo o znesvěcení místa. Následně, jelikož řev ho neuspokojil, zamířil k těm dvěma a fyzicky je napadl: dívku udeřil a strkal do ní, do 27 letého muže kopal a bil ho pěstí.

Byli přivoláni policisté, dva kteří hlídkovali v oblasti, okamžitě zasáhli. Malajec se předtím, než byl zadržen, pokoušel napadnout i ty dva policisty, kteří ho zatkli s obviněním z újmy a odporu vůči veřejnému činiteli.
Na záchytné stanici probíhá policejní vyšetřování, aby se objasnilo, zda Malajec, který se zdál být zmatený a velmi rozrušený, patří do radikalizovaného prostředí …

Zatím se zjistilo, že je to bezdomovec bez záznamů v rejstříku. Nejpravděpodobnější hypotéza zatím je ta, že to není radikalizovaná osoba, ale osoba s duševními poruchami … jak jinak … (Zdroj ZDE, ZDE, ZDE a ZDE.)

Video: Reportérky ze sebe udělaly turistky v Římě

Zde vidíte jak to tam ve skutečnosti vypadá … výhružky, pokusy o sblížení ze stran migrantů … nebezpečí!

Jejich ,,turistická trasa“ začíná právě na nám. Vittorio, kde byla sexuálně obtěžována místní žena o které se píše pod tímto videem … dále se děvčata vydala směrem k místu u nádraží Termini, kde byla před nedávnem znásilněna finská ou-pair … atd. atd. … posuďte sami …

Sexuální obtěžování v centru Říma, zatčeni dva severoafričané

V neděli ráno, šla 31 letá žena na snídani do kavárny nedaleko nám. Vittorio Emanuele II v Římě, když si všimla, že na ni upřeně zírají dva muži. Ujištěna skutečností, že nedaleko byly dvě policejní hlídky, žena šla dál. Přítomnost policie muže neodradila, ženu obklíčili a donutili ji, aby zastavila u několika popelnic a začali ji všude osahávat. Křik oběti přivolal policii, která okamžitě zasáhla a zablokovala 34 letého Alžířana a 46 letého Tunisana, oba bez povolení k pobytu a se záznamy v rejstříku. Na základě obvinění ze sexuálního napadení byli převezeni do vězení Regina Coeli. (Zdroj: ZDE.)


Zdroj: Blog autorky | Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/206 Sb, o právu autorském