Je Německo zemi debilů? Věřili Adolfovi, nyní věří Anděle…

Stejně těm Němcům závidím. Mnozí z nich ještě někdy v březnu 1945 věřili Hitlerovi, že to vyhrajou. No a dnes zase věří Merkelové, že islám patří do Německa a „multikultu uber alles“.

Führerin Merkel

Závidím jim tu bohorovnost, se kterou přehlížejí proměny své země v islámský chalífát. Závidím jim to „tolerantní“ zavírání očí nad nesčetnými případy potlačování své vlastní kultury i zvyklosti.

Závidím jim, jak jsou ochotni se vzdávat sebe sama ve prospěch těch, kteří si je chtějí podrobit. A rovněž jim závidím, jak jsou důvěřiví, naivní a poslušní. Jejich vůdci to s nimi vždy měli a mají velmi jednoduché. Sen pro všechny politiky. A že jen šířím putinovské lži? Ok. Včera šéf zpravodajské služby Maaßen pravil, že v zemi žije asi 1800 islámských radikálů. Loni jich přitom bylo o 700 méně. Stejně tak roste počet příznivců salafismu. (více dnes na PL)
V roce 2011 jich bylo cca 3800, v roce 2015 7900 a teď už 10 300. Oni mají Němci ty své islámské radikály precizně spočítané, ale jen koukají, jak jejich počty rostou. Jen pokorně a trpělivě čekají, až něco udělají.

Ani se nedivím, že naši liberální politici z TOPky, KDU-ČSL či tzv. „liberální“ (v překladu: levičáci do morku kostí) novináři a komentátoři typu Palaty, Taberyho, Peheho atd. k Německu tak vzhlížejí. Takhle ignorovat realitu dokáže vážně jen Němec.

Chci být taky Němec. To by byl panečku život!Německo náš vzor….až do úplného zatracení celé Evropy.

Stejně těm Němcům závidím. Mnozí z nich ještě někdy v březnu 1945 věřili Hitlerovi, že to vyhrajou. No a dnes zase věří…

Zveřejnil(a) Josef Provazník dne 6. říjen 2017