Člen vedení brněnské mešity kandiduje za Zelené! Šíření nenávisti v mešitě jim asi nevadí ….

Co se před léty nepovedlo konvertitovi k islámu Liboru Matoušoví, který kandidoval za stranu Jany Volfové Suverenita, tak to se teď možná podaří členovi vedení Islámské nadace v Brně – brněnské mešity MSc. Assemu Atassimu, který kandiduje za Zelené v nadcházejících volbách.

Assem Atassi – prašivý pes? | repro: veřejnoprávní žumpa ČT

Po úspěchu muslimů v Litoměřicích, kde se stal senátorem za ČSSD Hassan Mezian, tak teoreticky mohou mít muslimové dalšího svého člověka v české politice. Otázkou ovšem je slučitelnost podpory islámu, který například trestá homosexualitu smrtí, s programem Zelených jenž naopak homosexualitu podporují ….

Seznam kandidátu Zelených do voleb naleznete zde.

Ve výpisu Justice.cz naleznete tento záznam:

Správní rada:
předseda:
Ing. MUNEEB ALRAWI, dat. nar. 24. února 1966
Den vzniku funkce: 31. prosince 1998
člen: ASSEM ATASSI, dat. nar. 1. ledna 1981
Den vzniku funkce: 16. května 2004
Osobně nemohu říci o Assemovi Atassim nic špatného. Co jsem ho znal, tak vždy se spíše držel stranou od mešity, byť byl v jejím vedení a často kritizoval názory Lukáše Větrovce, jehož překlady pátečních kázání v brněnské mešitě označili odborníci policie za trestné a hlásání náboženské nenávisti.
Ovšem Assem Atassi je bratrem Džalala Atassiho, který je švagrem Alrawiho a byl do začátku rku 2017 ve vedení Islámské nadace v Brně, tedy svou přítomností ve vedení Islámské nadace v Brně – brněnské mešity Assem Atassi zajišťoval zájmy svého bratra a jeho švagra.

Assem Atassi je ve vedení Islámské nadace v Brně – brněnské mešity od roku 2004 a za tu dobu jako člen správní rady toleroval například toto:

Propagování ideologie duchovního Muslimského bratrstva Jusufa Qaradawiho a snahu předat mu finanční podporu pro Palestince mimo kontrolu českých úřadů:

Islámská nadace v Brně je financována ze Saúdské Arábie, která financuje šíření islámského extremismu a vedení mešity o tom lže:

Šéf Islámské nadace v Brně Alrawi vyzývá muslimy v Brně, aby bojovali proti nevěřícím jako jeden muž:

A za přítomnosti Assema Atassiho ve vedení Islámské nadace v Brně hlásal v mešitě nenávist k židům Lukáš Větrovec:

Tedy Zelení se rozhodli podporovat a dát prostor v politice človíčkovi, který se nepostavil proti hlásání nenávisti v Islámské nadaci v Brně – brněnské mešitě. Anebo jim tohle všechno nevadí?
Pravdou je, že na slavném Západě jsou Zelení největší spojenci islámských extremistů a nejnadšeněji pomáhají islamizovat Evropu a dovážet masu muslimských uprchlíků …


Zdroj.