Když Pavel Šafr onanuje nad Babišem a Piráty, tak zapomene i na Putina

Za článek o Pirátech bych mohl konečně taky pochválit Pavla Šafra. Ale neudělám to. Obávám se, že pro něj jsou Piráti nebezpeční „jenom“ proto, že to patrně pečou s Babišem.

Pavel Šafr – Zdroj: parlamentnilisty.cz

To, že jsou nadšení podporovatelé Evropské unie, přistěhovalecké politiky „otevřených dveří“, multikulti či zrovnoprávnění sňatků mezi homosexuály s manželstvím mezi mužem a ženou, kvituje „liberál“ Šafr s povděkem.

Kdyby nebylo kontaktů mezi Piráty a Babišem, tak by je Šafr nadšeně podporoval a liboval by si, jak je to úžasná proevropská liberální partaj, která přitáhne k volbám mladé.

Nicméně oceňuji, že v tom Šafrově článku jsem vůbec nenašel zmínku o Rusku či Putinovi. To je pokrok!

„Smažka“ Bartoš jako děvka pasena StBákem Babišem?

Možná Piráty vážně platí Babiše. Nejenom kvůli té bílé košili Bartoše s vykasanými rukávy. AB ví už dávno, že Zelení s ním do holportu nepůjdou, TOPka taky ne a nějaká neomarxistická partaj se tam dostat musí.

Tak proč si jednu z nich nezaplatit?

A na té kampani Pirátů je vidět, že stála prachy a taky patří k nejlepším. Je navíc tak trochu nápadné, že Piráti coby rebelové a bojovníci proti systému koalu s ANO nijak neodmítají.

A těch indícií je víc. Před 3 lety např. ANO chtělo, aby kontrolnímu výboru v Praze. Piráti, stejně jako Krnáčová, podpořili Kliniku…atd.

Suma sumárum, zrovna téhle „fámě“ celkem i věřím…

Za článek o Pirátech bych mohl konečně taky pochválit Pavla Šafra. Ale neudělám to. Obávám se, že pro něj jsou Piráti…

Zveřejnil(a) Josef Provazník dne 14. říjen 2017

Možná Piráty vážně platí Babiše. Nejenom kvůli té bílé košili Bartoše s vykasanými rukávy. AB ví už dávno, že Zelení s n…

Zveřejnil(a) Josef Provazník dne 13. říjen 2017