Ivan Bartoš je jen havloidní lhář a odpůrce svobody s vyhuleným mozkem

Ivan Bartoš tvrdí, že se stal terčem kampaně. Prý nikdy nebyl členem Antify a jen se staví proti fašismu. Jo, jenže lidé jako Bartoš považují za fašistu každého, kdo nesdílí jejich levicový pohled na svět.

Ivan Bartoš

Kdyby žil Bartoš v 80. letech ve Velké Británii, označoval by za fašistku i Margaret Thatcherovou. Stejně tak by demonstroval za jednostranné jaderné odzbrojení a patrně by bral peníze od Sovětů jako někdejší ministryně zahraničí baronka Ashtonová.

Stejně tak by se coby klasický britský levicový extremista nevkusně radoval, když zemřela Thatcherová. Jenže Bartoš je, bohužel pro nás, Čech. Takže podporuje Kliniku a všechny další levicově extremistické akce.

Je trestuhodné, že si mainstreamoví politici a novináři neuvědomují, co za nebezpečí Piráti a samozřejmě Zelení či Žít Brno představují. Přijde mi, že mediální mainstream v čele s Českou televizí jim dokonce fandí.

Stejně jako bývalí disidenti, údajní lidskoprávní aktivisté, neziskovky, zdotovaní umělci atd. Piráti nejsou cool. Piráti jsou novodobí komunisté. Ale podporují EU, tak jsou pro Kalouska, Peheho, Sobotku, Palatu a spol. chráněným druhem…


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském