Udavači se radují: Fízlové s fízlem v čele ČR

Dnes mnozí tleskají fenoménu jménem volby, které mají obdobu snad jen před rokem 1989. Tleskáme fenoménu, který má opět svého stranického předsedu. „Malinký“ rozdíl je ovšem v tom, že svůj StBácký kabát vypadá „trošku“ jinak.

nacista Babiš | reprodukovaná fotografie: euro.cz

Hloupá a naivní česká veřejnost žije v domnění, že miliardář si vydělal v továrně a drobný živnostník nemá co do pusy a krade. Navíc ejhle – máme tady klučinu s dredy na hlavě, který chce prosadit kvótu 20 kytek konopí, zlegalizovat pervitin a nacpat sem ještě nemocné opičky, které patří na liánu s IQ 57.

Troufám si říci, že moje čtyřnohá (!!!) fenka si s nimi bude rozumět. Výhoda je asi v tom, že tihle lékaři a astronomové možná trefí na sociálku a my donutíme úřednice, aby se učily jazykům z Afriky. Konečně tu budeme mít opravdové znalce.

Možná budou zpočátku nervózní naši „spoluobčané“, kteří byli před časem „vykopnuti“ z Indie, ale naučí třeba ony astronomy, jak „vycucat“ z rozpočtu sociální dávky. Bez povinných desátek to ale nebude. Konečně si koupím v zastavárně levný iPhone. Opět nám zdraží kadeřnictví, protože kdo nebude mít dredy, nebude „in“. Potencionální prezident „Aštar-Eman“ zdraží becherovku a na polích místo řepky konečně poroste teď už „normální tráva“. V hospodách už bude opravdu, ale opravdu veselo. Jen hajzlbábě bude třeba koupit lepší rukavice, aby se nepíchla ze stříkačky s úsměvem, který do sebe nechtíce vdechla. Pivo s nulovým DPH nám ale asi neprojde. Stále bude lahváč v Lídlu levnější, než nákupka v sudu hospodského. Policisté, kteří zoufale číhají na opilce, který kupodivu vyleze z hospody střízliví začnou propadat panice a vyhazovat své přístroje, protože přestanou fungovat podle jejich představ.

Začínejme uvažovat o reinkarnaci na jinou planetu, neboť autor fantastických filmů „Planeta opic“ ji právě nastal….