Svazek mezi třemi transsexuály a oslíkem je pro vás cool, ale když sáhne chlap ženské na prsa, tak je problém?

Britský ministr obrany Fallon rezignoval, páč před 15 lety sáhl novinářce na koleno. Dustin Hoffman si musel posypat hlavu popelem, protože před 32 lety hovořil před sedmnáctiletou dívku o tom, že by s ní mohl mít sex.

Josef Provazník


Za 4 dny od prvního obvinění si stěžovalo 300 žen, že je obtěžoval režisér James Toback. Ben Affleck se musel veřejně omluvit za to, že před 14 lety sáhl moderátorce na ňadro…atd….atd…atd.

Netušil jsem, že je současná západní společnost ovládaná liberály natolik úzkoprsá. Coming-out je cool. Pochody hrdosti jsou cool. Změny pohlaví jsou cool. Svazek mezi třemi transsexuály a oslíkem je cool. Ale, když sáhne chlap ženské na prsa či ji naznačí, že by s ní chtěl souložit, tak je rázem problém. I kdyby se to stalo třeba před 100 lety. A i kdyby to bylo celé vymyšlené.

Nevšiml jsem si ale žádného veřejného pohoršení nad tím, že jsou v Německu a Rakousko od začátku migrační krize ženy znásilňovány a obtěžovány migranty z Afriky a Blízkého východu jako na běžícím páse. Ale chápu. Tady se jedná o úspěšné bílého muže. A všechno, co udělá bílá huba s bimbasem, je fašounský, rasistický a „mačovský“ hnus. Kdežto traumatizovaný outsider z Afghánistánu…to je jiná káva.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském