Topolánek?

Cítím ze strany některých svých fejs přátel euforickou vlnu z té předpokládána kandidatury Topolánka na prezidenta . Jasně, v porovnání s ostatními je pro pravičáka jednička. I proto, že Hynek není schopen oslovit voliče ani na tom pitomém Facebooku.

Josef Provazník

Ale to jásání moc nechápu. Že to „Topol“ tak pěkně nandal multikulti a EU v bedně? No, tak to samé tady píšeme denně už několik let. A podobné řeči nakonec vede občas i Babiš a i samotná Merkelová před 5-6 lety rovněž multikulti zatracovala.

A že prý taky vyzrál. Jako „už“ v 61 letech? No sláva!:-) Topolánek před pár dny žbrblal, aby „ODS chránila Fialu před Klausy“. Pak se klidně přizná, že volil TOPku. Sice efektně nadává na multikulti a EU, ale pak zvolí stranu, která je silně prounijní i multikulti.

Jsem vážně rád, že tedy jako vyzrál a má to v hlavě tak parádně srovnané. Navíc volit Topolánka znamená fakticky volit proti Klausům, což mě osobně nijak nezajímá. Svůj hlas mu dám max. ve 2. kole, pokud tam vůbec postoupí. A budu tak volit klasické „menší zlo“.

PS: A zapomněl jsem zmínit Dalíka, kterého by mu při kampani připomínali 24 hodin denně.

Cítím ze strany některých svých fejs přátel euforickou vlnu z té předpokládána kandidatury Topolánka na prezidenta ….

Zveřejnil(a) Josef Provazník dne 5. listopad 2017