Když jsou hlupáci obětí sebe sama

Zkuste se téměř kohokoliv zeptat na naše media a naše novináře.A dozvíte se, s pravděpodobností hraničí s jistotou, že se jim nedá věřit, že jsou loutkami v rukou lidí jako Babiš, že nejsou objektivní, že si nikdy nic neověřují, že už nemáme seriozní tisk a seriozní media.

Tomáš Haas

Jen bulvár kam oko dohlédne, tisk živený skandály a senzacemi. A pak se zeptejte na kteréhokoliv našeho politika.
A dozvíte se, s pravděpodobností hraničící s jistotou, že se jim nedá věřit, že jsou loutkami v rukou lidí, jako Babiš, že jejich působení v politice je jeden skandál za druhým, jedna aféra za druhou. Všichni přeci víme že…
A to vše se tázaný dozvěděl z tisku, nebo od lidí, kteří se to dozvěděli z tisku, a věří.

Věří tomu jako muslim Koránu a je ochotný přísahat, že dotyčný politik je v kapse lidí jako Babiš. A vše, co se o nich povídá, je pravda. Všichni přeci víme, že…

A pak jej napadne, že takhle to už dál nejde, a je nejvyšší čas, aby se u nás konečně vyčistil vzduch a vládl někdo s čistou minulostí, někdo jehož kariéra není doprovázena skandály, někdo koho ani nenapadne sahat do státní kapsy a nechat se živit dary a dotacemi na náklady daňových poplatníků, obyčejných lidí. Je čas pro změnu, pro tisk, který píše pravdu, zbavený vlivu majitelů, pro vládu bez korupce a bez těch zdiskreditovaných politiků a jejich zdiskreditovaných stran.

Je čas zapomenout na politické strany a jejich zkorumpované politiky. Je čas pro přímou demokracii. A tak jde a volí Babiše. Už aby tu byla ta přímá demokracie a vládli nám, bez korupčního vlivu volených politiků, pomocí referend, lidé jako my. Lidé jako on.

Zkuste se téměř kohokoliv zeptat na naše media a naše novináře.
A dozvíte se, s pravděpodobností hraničí s jistotou, že…

Zveřejnil(a) Tomáš Haas dne 8. listopad 2017