Satan Soros řídí EU! Má být zastřelen?

Pan Brexit Farage: Soros a EU uzavřeli největší komplot v historii. 226 agentů v Evropském parlamentu? Cenzura, propaganda a převraty. Samozvaný mesiáš chce zničit národy. Chystá se na smrt nebo na ofenzífu?

George Soros – Ďáblův emisar na Zemi

Sedmaosmdesátiletý George Soros převedl před několika týdny svým Open Society Foundations, „nadacím na výrobu barevných revolucí a státních převratů“ 18 miliard dolarů (asi 390 miliard Kč). Prý aby zajistil, že jím podporované aktivity budou pokračovat, až se odebere na odpočinek na tomto či Onom světě. Jeho nadace se tak stala de facto nejmocnější politickou silou ve Spojených státech (pro srovnání: veškeré náklady všech kampaní pro minulé americké prezidentské volby činily v součtu nějakých 6 miliard dolarů).

Nejde však jen o Spojené státy. Známý britský politik Nigel Farage označil současné posílení Sorosovy OSF za součást největší tajné mezinárodní politické dohody v moderní historii. V Evropském parlamentu ve Štrasburku „Pan Brexit“ Farage řekl, že pokud jde o nějaké politické spiknutí, pátráme na nesprávném místě (tím měl na mysli zoufalé spekulace o vlivu Ruska na brexit a podobně). Dodal, že Sorosův vliv v Bruselu je „skutečně mimořádný“.

Farage je přesvědčen, že primárním cílem Sorosových peněz je podkopávání národních států. Dále řekl, že se OSF může pochlubit 42 setkáními s Evropskou komisí během loňského roku. Nadace také publikovala seznam „spolehlivých přátel“ v Evropském parlamentu. Jedná se o celkem 226 poslanců, jichž se hodlá ptát, zda od Sorose přijali peníze či nějakou jinou formu podpory:

„Napíšu všem 226 lidem a budu se ptát na některé dosti podstatné otázky: Už jste někdy dostali prostředky přímo či nepřímo od Open Society? Kolik jejich setkání jste absolvovali? Mohli byste nám poskytnout seznam všech zástupců, včetně George Sorose?“

Farage v zájmu tolik adorované transparentnosti vyzval Evropský parlament, aby zřídil zvláštní výbor, který by se touto otázkou zabýval. „Říkám to v době, kdy využití peněz a dopad, které mohly mít na výsledek brexitu nebo volby ve Spojených státech, dosáhly úrovně virtuální hysterie.“

Ovlivňování voleb

George Soros byl v americkém online hlasování právem označen za „nejničivějšího levičáckého demagoga ve Spojených státech“. Od roku 1993, kdy založil svůj Open Society Institute, rozdal miliardy dolarů různým levicovým, anarchistickým, protikřesťanským, homosexualistickým a genderistickým organizacím usilujícím o rozvracení přirozeného společenského řádu a na něm postaveného právního i státního uspořádání.

V posledních letech podporuje nejrůznější protinárodní iniciativy a pokusy o „barevné revoluce“ ve světě. V rámci EU jsou známé například protestní kampaně proti konzervativním státním představitelům v Polsku a Maďarsku či všudypřítomná protiruská propaganda. Ve chvíli, kdy premiér Orbán začal podnikat kroky proti zničující expanzi Sorosových aktivit v Maďarsku, snesl se na něho hysterický řev ze všech stran. Připomeňme také, že u nás za Sorosem stojí a jeho aktivity vítá nejen celá „kavárna“, ale například i Andrej Babiš. který mu nabídl, aby se jeho Středoevropská univerzita (výcvikový tábor „havlistických“ bojůvek) přestěhovala z Budapešti do Prahy. Stejný krok by dle svého vyjádření nadšeně přivítal i prezidentský kandidát Drahoš – a ještě by podpořil spolupráci Akademie věd ČR s touto institucí.

Před americkými prezidentskými volbami v roce 2004 Soros prohlásil, že odstranění Gorge W. Bushe z úřadu je jedním z jeho hlavních životních cílů. Podpořil proto desítkami miliónů dolarů celkem 527 různých nátlakových skupin zaměřených proti Bushovi. Zde to patrně poněkud přehnal, neboť se tím dostal pod palbu kritiky, čímž se alespoň částečně odkryl. To mu však vzápětí nebránilo, aby do Bílého domu „zainvestoval“ Baracka Obamu.

Soros podporuje nejrůznější mezinárodní organizace na úkor suverenity jednotlivých států, USA nevyjímaje. Jde o organizace zabývající se jak globálními financemi (Světová banka, Mezinárodní měnový fond), tak sociálním inženýrstvím a tvorbou nástrojů pro prosazování „těch správných společenských změn“ (různé organizace sdružené pod OSN, zdravotnické organizace atp.). Chce dosáhnout, aby suverenita jednotlivých států byla podřízena mezinárodním institucím. Mezi jeho nedávné „úspěchy“ patří podpora a spoluorganizace imigrační invaze do Evropy, enormní je ale například také jeho tlak na plnou legalizaci potratů v Polsku či Irsku.

Mesiášské sklony

Je podporovatelem celé řady mainstreamových, liberálních a levicových médií po celém světě. Podporuje nástroje pro cenzuru médií a sociálních sítí (aktuálně se velmi angažuje v podpoře organizací zaměřujících se na cenzuru Facebooku). Financuje organizace zaměřené na útoky vůči nezávislým médiím a na jejich následnou likvidaci. Podporuje různé politické výbory, lobbistické a nátlakové skupiny a think-tanky (MoveOn, Center for American Progress aj.). Podporuje pochopitelně také klimatické alarmisty a jejich iniciativy – prostě vše, co směřuje k vysněnému „Novému světovému řádu“.

Je proto logické, že masivním způsobem podporoval kampaň proti Donaldu Trumpovi. Jím financované subjekty organizovaly nepokoje, organizovaly nejrůznější podvody, vytvářely falešná obvinění a podvrhnuté materiály, snažily se ovlivnit i samotný průběh voleb včetně manipulace sčítacích mechanismů.

Sám sebe Soros (viz mnohé další články na Protiproudu) považuje za spasitele. Svého času přiznal, že na sebe často pohlíží jako na „nějakého boha“ a že měl mesiášské sny již v dětství. Jeho cesta k bohatsví prostřednictvím drastických finančních spekulací, způsobování finančních krizí (Velká Británie), pádů měn (Thajsko) – existují též spekulace o konfiskacích původně židovského majetku zabaveného nacisty – z něho podle mnohých dělá nejen ideologického, ale i „finančního válečného zločince“.

Co způsobí jeho další miliardy převedené do „první bojové linie“, zjistíme na vlastní kůži i u nás asi dříve, než tušíme.


Zdroj: Protiproud.cz