Islám je otrokářský

Otroctví je součástí islámu, otroctví je součástí džihádu. A džihád zůstane tak dlouho, jak dlouho bude islám… Ti, kdo tvrdí, že otroctví bylo zrušeno, jsou ignoranti…“ prohlásil šejk Saleh Al-Fawzan, člen Seniorské rady duchovních, nejvyššího náboženského orgánu Saudské Arábie (2003) (1) Nedávno přinesla média zprávu o burze otroků, které se konají Libyi, (2) což ovšem v islámském světě není nic nového.

Ilustrační snímek

V muslimských zemích je dnes 27 milionů černochů jako otroků. Žádný liberál si na to ještě nikdy nestěžoval.(3) Otroky v Súdánu také často zmiňuje společnost CSI a neustále usiluje o jejich propuštění (4). Západní Evropa ovšem zřejmě nechce zůstat opožděna, jedná se zejména o dětské sexuální otrokyně ( dětské nevěsty), kterých je nyní v Norsku a Švédsku už více než 100 (5). V Německu je jich podle oficiálních údajů 1475, podle neoficiálních mnohem více (6).

Prameny:


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském