Politické šlapky

Není zajisté náhodou, že aktuální politická sféra je ve fázi „babylonské věže“, v níž každá entita zmatečně mluví jazykem cizího kmene. Náš strejda prezident Aštar-Zeman sice podporuje Stb-abiše, otázkou je, kdo mu cpe a jaké tabletky, které zabírají po půllitru Becherovky (možná dříve).

Andy Babiš se Ti směje

V politice svěží vánek, to je Míra Topolánek, naopak vidíme, že je třeba zastat pozici prezidenta, aby jeho bílí koníčkové mohli konečně vypadnout po amnestii z kriminálu a s Robinem Hoodem z Čeladné rozjíždět další projekty, jak si u Berlusconiho opět užít Naked party.

EET systém, který podporuje od pohledu nadržená paninka a ministr financí udělala jen to, že nacpala cestou nadnárodních společností lidi do garáží s lahváčem z TESCa či LÍDlu a jiných, aby drželi hubu ve sklepě, kde není signál.

Český svět lze přirovnat k multikulturní vagíně, kterou nezajímá plození patriotů, nýbrž kvasinek s IQ max. 57 a které se sem doslova cpou utržené z lián rovníkové Afriky (a nejen odtud).

Pseudoobyvatelé USA a sponzoři, kteří si tvoří Palmové ostrůvky mají radost, že dolárek bude stále na úrovni, neboť Evropa má jen trošilinko blízko k destrukční demolici s podporou Iluminátků. Holota dostane nafrak, papaláši si užijí. Je to schizofrenie lidstva, nebo se chystáme na dalšího multilevelového mesiáše? Uvažujte, proč být hloupý a nebo si koupit v akci buřtíka z Kostelekých uzenin, abyste svítili fosfáty proplešatělého STBáka…