Policie České republiky, zlatá SNB?

Policie ČR má působit jako absolutně apolitická složka výkonu práva zákonů ČR. Krásná by to byla fráze, pokud by fungovala i v jiných resortech.

důsledky policejního státu

Apolitická prostě není, nikdy nebyla a nikdy také nebude. Je potřeba si uvědomit, že ministr vnitra nikdy nebyl a nebude důstojník, jenž prošel tímto resortem. Ministr vnitra byl vždy jen člověk dosazeným pro vlastní ekonomické úspěchy své a úspěchy svých známých. Tato státem placená a ozbrojená ochranka mafiánských praktik si nezadá se známým italským „Cattánim“  známým ze seriálů. Máme tu ministry vnitra – podnikatelem Langerem, máme tady zloděje Fendricha –  skříněk na nádraží v Praze, Langoše, houmlesáka, kterému lidé posílali 10,- Kč ať se ostříhá, faráře Bublana, který nevezme do ruky pistoli, protože mu v tom brání víra, ministryni obrany = „pseudozpěvačku“ Parkanovou, která když otevře ústa, tak se schovává i žížala do hlíny, která nemá uši.

Máme tu Stropnického, který vyšetřuje v kriminálních seriálech vraždy, zatím co ví o práci armád houby. Policie má mít v řadách nejvyšších míst ty, kteří celoživotní řeholnickou prací postaví zločin tam, kde patří. Opak je pravdou StBácký budoucí premiér s podporou ochlasty (byť uznáváme jeho skvělé bonmoty) si libuje, jak mu naordinovat jeho myšlenky. Jak skvělá práce udělat z lidí ještě větší blbečky. Česko je v hajzlu a pokud bude válka, rozhodně ji opět prosereme. Díky vám, ovčané ČR… Otevřete ty své oči bez koblihy a nežerte to, co si pustíte ovládačem v TV.