I na seriál se dá někdy koukat, ale nesmí to být z dílny ČT

Vlastní seriálová tvorba České televize je marná. Musím ale uznat, že tam občas mají dobrý čich na výběr cizích seriálů. I když na sledování serošů moc nejsem, tak Mad Men jsem dával. Spojení Ameriky 60 let a zákulisí světa reklamy, kde jsem taky působil, mi přišla ok.

Českotelevizní hovno ve vysílání. Nebo je to Venca Hlodavec teplej šukavec?

Občas to sice byla telenovela, ale tyhle věci vynahradil věrný popis toho, jak to funguje v reklamě. Taky jsme v kanclu popíjeli a já osobně s cejtil ukřivděný, když mi někdo nepřiznal můj podíl na kreativním konceptu. A taky jsem chtěl hrozně udělat scénář k TV reklamě.

A pak se na tu svoji reklamu dívat, každýmu ji ukazovat a být skoro jako filmař (ha ha). A taky jsem jako správný kreativec pohrdal accountkami. Byl naštvaný, když nechápali můj „geniální“ rozhlasový spot apod. Jen těch ženských k nakousnutí jsem ve Wundermanu ani Young and Rubicam moc nezaznamenal.

No jo, Amerika je prostě Amerika. Jdu se podívat do zaprášené krabice ve sklepě a politovat se, že tolik „fakt super extra“ mých nápadů nebylo realizovaných. Svět je krutej a nespravedlivej! Donem Draperem reklamy se holt nemůže stát každej…

Vlastní seriálová tvorba České televize je marná. Musím ale uznat, že tam občas mají dobrý čich na výběr cizích seriálů….

Zveřejnil(a) Josef Provazník dne 30. listopad 2017

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském