Lesba v čele Ministerstva obrany…

Po starém havlistovi a herci M. Stropnickém, kterého sami vojáci pro jeho diletantství přezdívali „Hamlet“, nastoupila do čela min. obrany dáma, která otevřeně prohlašuje, že o té problematice nic neví. K. Šlachtová je navíc otevřeně vycomingoutovaná lesba.

Karla Šlechtová – Lesba a její dvě pravé ruce pomocnice | foto: FB les. Karly Šlechtové

Musíme si začít klást otázky, proč se to děje. Je náhoda, že do čela resortu obrany státu po diletantském herci, který se proslavil hlavně převodem velení části armády pod německý Bundeswehr, nastupuje další diletant a ještě sexuální orientace, která bude budit ve většině normálních vojáků odpor?

Náhoda to asi nebude a nabízí se několik scénářů, proč to Babiš dělá. Začněme ale nejprve obecným vysvětlením. A. Babiš není žádný „blanický rytíř“, který šel do politiky z nějakých osobních pohnutek. On je naopak součástí trendu „nové pravdo lásky“. Tu vytvořili nadnárodní globalisté s cílem nahradit starou pravdolásku orientovanou na Washington, Berlín a Brusel, protože globalisté Západ již odepsali a plánují z něj udělat muslimský chalífát. Zástupci nové pravdolásky v rámci hry na demokracii prostě jen prosazují starou agendu v novém kabátě.

Globalisté tak hrají o čas, kdy doufají, že než se veřejnost na Západě vzpamatuje, tak již bude islamuzace západních zemí nezvratná. Hlavní protagonisté „Nové pravdolásky“ jsou třeba bývalý zaměstnanec Rotschildů Macron ve Francii, v Itálii komik Beppe Grillo, v Rakousku neúspěšný předseda Zelených Van der Bellen a u nás A. Babiš a tzv Piráti. Jejich úkolem je omámit veřejnost „reformní perestrojkou“ a mezitím tajně udělat islamizaci jejich zemí nezvratnou.

Globalisté současně pochopili, že staré kádry již nejsou použitelné, a tak je odepisují viz poslední volby u nás, kdy „ODS, ČSSD, TOP 09, Lidovci atd byly až po kotníky zabořeni v zadnicích svých západních šefů, ale i tak je odkopli stranou jako starou veteš…O osudu střední Evropy, ale ještě není rozhodnuto, neb se jim tam situace vymkla částečně z rukou viz. pro národní vlády v Maďarsku a Polsku. Situace v ČR a na Slovensku je také stále nerozhodnuta.

Proč se zdá, že cílem je oslabit vůli těchto zemí se bránit případné vojenské invazi ze Západu. Ta může mít různé podoby. Může se jednat o „mírové sbory bránící liberální demokracii“, expediční tažení „proti xenofobii a rasismu Čechů“, či o útoky imigranstkých oddílů logisticky podporovaných západními armádami. Proto je potřeba maximálně oslabit možnosti a hlavně vůli daných zemí se bránit. V nedávné době jsme viděli obratný manévr, který nevratně zavede povinnost odevzdat legálně držené zbraně ze strany Parlamentu a Senátu. Paralelně s tím probíhá útok na zbytky armády.

Připoměnme si, že AČR je dnes de facto již pouze přívěšek expedičních sborů USA a UK. Nicméně mezi vojáky je stále vysoké procento vlastenců, kteří mají rádi svoji zemi a šli by ji bránit a to by mohlo spojit zbytky armády s podobně naladěnou veřejností. Proto je potřeba armádu v očích veřejnosti diskreditovat jako „zbytečnou a nepotřebnou“ . Vojáky znechuti tím, že jim velí diletanti a devianti, kterých si nebudou vážit…

Pokus o destrukci naší země tedy neustal, jen nabírá nové podoby…


Text převzat vědomí autora z veřejného zdroje, tak jako i foto, v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském