Byl korunován nový král a jak debil se u toho smál

Dokud přiblble usmívajícího se Karla Schwarzenberga korunují (asi?) českým králem v Knihovně Václava Havla, je to dobré. Ukazuje to více než jasně, že pravdoláska si nedělá iluze o tom, že by mohla v nejbližší době získat skutečný podíl na moci.

Karel totální debil se výjimečně nepomočil a nespal

Jistě, volba prezidentského kandidáta Topolánka TOP 09, bratření se s Kaldou, okázalé focení se s KS i Ferim či to srdíčko na billboardech jim dodává menší naději, ale ta zhasne za pár týdnů. Pak už budou tvrdit muziku jen svými klasickými kýčařskými peticemi a pseudomoralistními výzvami.

Dopřejme jim proto trochu toho povyražení a samotnému KS dlouhá léta. Byť věřím, že Tomáš Halík si na jeho pozici pravdoláskařského guru č. 1 brousí všechna svoje ďábelská zubiska. Až nastoupí tenhle vlk v rouše vlčím na jeho místo, potom pravdoláska teprve dosáhne svého dna.

Dokud přiblble usmívajícího se Karla Schwarzenberga korunují (asi?) českým králem v Knihovně Václava Havla, je to dobré….

Zveřejnil(a) Josef Provazník dne 26. prosinec 2017

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském | titulek redakční