StBácký zločinec, bolševik a dnešní vlastizrádce Štětina

Pravda si konečně našla cestu na světlo. Europoslanec Jaromír Štětina se doznal k podpisu vázacího aktu StB. Tvrdí ale, že nespolupracoval. To je blábol typu: „na vojně jsem byl, ale rozkazy neposlouchal.“ Je to tedy Švejk?

Štětinatý – Ošípaný: Hrdý komunista, hrdý nacista, hrdý na cokoliv nechutného…

Pan europoslanec je přesně ten typ člověka, který nám bude tvrdit, jak máme žít. Však v parlamentu EU hlasuje pro ty největší hovadiny, které ČR jenom škodí a omezují práva občanů. Tento alkoholik a mnohonásobně usvědčený lhář se zaštiťuje demokracií, ale k demokratickému smýšlení má hodně daleko. Také tvrdí, že osobní výpady vůči němu jsou dílem StBáků, KGB, GRU… Je podobně paranoidní a směšný, jako Cibulka se svým siderickým kyvadlem. No, já si dovolím jej bez obalu taktéž kritizovat, ale na rozdíl od něj jsem já bolševikům nic nepodepsal.

Pan europoslanec by si měl taktéž uvědomit, že, snažíce se hovořit za kritiky Miloše Zemana, je stejný jako on. Vlastně ne, je mnohem horší. Ať Zemanovi právem přičítáme mnohé negativní vlastnosti, rozhodně nebyl konfidentem komunistické tajné policie, represivního orgánu, který bezdůvodně zničil tolik lidských životů.

To nezamaskuje ani žvaněním v knihovně Václava Havla, ani plédováním za eurofederaci, ani podporou ukrajinských nacionalistů z praporu Azov. Komunista jako řemen! A tihle latentní jsou nejnebezpečnější.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském