Zrůdy mezi námi

Včera jsem se zase setkal se slovem „slušnočeši“. Poprvé jsem jej četl v komentu mladého Palestince, který žije v Praze. A včera u komentu někdejšího kandidáta Zelených na JM hejtmana Havlenky. Termín slušnočech používají tihle domácí multikulturalisté, muslimové, levicoví aktivisté a všichni, kterým se hnusí Češi, když jsou v úzkých.

Josef Provazník

Pokud jim zašlete ofiko statistiky, které dokazují, že migrnati z Afriky a Blízkého východu se podílejí ve zvýšené míře na znásilněních a obtěžování žen, poznamenají jízlivě, jestli také tak zevrubně sledujete slušnočechny a tohle aplikují jako odpověď na jakýkoli argument.

Však to znáte sami: „Slušnočeši taky znásilňují….U nás žádní migranti nejsou….U nás teroristé nezabíjejí…Víc lidí zemře na silnicích“…Muslimové jsou jako my…Muslimové nejsou teroristé….Islám nemá nic společného s terorismem….“

Termín slušnočech je pro mě nejodpornějším vyjádřením přezíravých postojů levičáků k naší zemi, jejím obyvatelům, tradicím, zvyklostem. Vždy už jen čekám, až to po použití tohoto odporného slova zazdí obligátním:

„Stydím se, že jsem Čech“….

Včera jsem se zase setkal se slovem "slušnočeši". Poprvé jsem jej četl v komentu mladého Palestince, který žije v Praze….

Zveřejnil(a) Josef Provazník dne 4. leden 2018