Babiš je odporný zločinec, kterého Zeman kryje a hlupákům to nevadí

Nevím, proč se Babiš pořád diví zvýšenému zájmu o to své Čapí hnízdo. On si od začátku své „nepolitické“ politické kariéry hraje na spasitele, který má nejčistší štít ze všech. Všechny své odpůrce označuje za kmotry, korupčníky a podvodníky.

husákovská svině Babiš ze Slovenska přivandrovalá

A přitom sám podvádí a podváděl. Je to samé jako u Ratha, který také neustále obviňoval ODS z kmotrovství a korupce. Když někdo pořád ukazuje prstem na ostatní, nesmí se divit, že všichni pak (stejně škodolibě) ukazují prstem na něj.

Prezident Zeman podvod stran Čapího hnízda bagatelizuje, Babišovi voliči to bagatelizují, jeho straničtí kolegové taky. Vlastně se vůbec nic nestalo. Hlavně, že ty prachy vostaly doma a šmytec.

Kdyby to samé udělal někdo z ODS, napíše o tom Babišův příznivec Tabery další knihu, Bakalův poskok Kundra o tom tweetuje dalších pět let i ze spánku a ďáblův Halík by o tom řečnil při každém slavnostním odhalení Lavičky Václava Havla.

Nevím, proč se Babiš pořád diví zvýšenému zájmu o to své Čapí hnízdo. On si od začátku své "nepolitické" politické karié…

Zveřejnil(a) Josef Provazník dne 4. leden 2018

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském