Už s tím šťouráním ve zdraví Zemana jděte do prdele

Je důležité mít jen zdravého prezidenta nebo i prezidenta chytrého, který to s naším státem myslé dobře? Fakt mě to rejpání ve zdravotním stavu našeho pana prezidenta rozčiluje! Čtete dále…

Miloš Zeman

(Musím to tak napsat, neboť když jsem na toto téma psal předešlý článek „Měl by se Miloš Zeman vzdát kandidatury kvůli zdravotnímu stavu?“ spusta lidí si přečetlo jen titulek bez toho, aby na něj kliklo a přečetelo. A já jsem se pak omylem setkával od příznivců našeho pana prezidenta s nepochopením. Jenomže ono to rejpání do zdravotního stavu pana prezidenta pokračuje i nadále.)

Volby prezidenta se blíží. A tak odpůrci našeho pana prezidenta Miloše Zemana se nás snaží lidi odmotivovat k jeho volbě, když poukazují na jeho údajný zdravotní zdrav. I přesto, že včera lékařské konzilium potvrdilo, že prezident netrpí žádnou závažnější nemocí (viz https://volby.idnes.cz/milos-zeman-prezident-lekari-konzilium-zdravotni-stav-piz-/prezidentske-volby-2018.aspx?c=A180109_101939_prezidentske-volby-2018_kop), která by mu znemožňovala plnit prezidentské povinnosti, opět se objevilo rýpání se do prezidentova zdraví (viz http://www.reflex.cz/clanek/volby-prezidentske-volby-2018/84241/milos-zeman-desivou-rychlosti-chatra-cekaji-nas-brzo-dalsi-volby.html).

To jestli nás budou čekat další prezidentské volby za pět let nebo i dřív, je v tuto chvíli přeci jedno. Nikdo z nás přeci neví ani dne ani hodiny, kdy to s námi může seknout. A tak i kterýkoliv člověk z té devítky, co teď kandiduje na prezidenta. I kdyby to během příštích pěti letech potkalo našeho současného pana prezidenta, pořád je to lepší varianta, než aby teď současné prezidentské vyhrál někdo, kdo je tam vyslaný panem Sorosem, jeho společníky či lidmi jim podobnými.

Vždyť při volbách se i vy, vážení voličové, musíte zaměřit na své vlastní zdraví. Přeci nechcete, aby na Pražský hrad usedl někdo, kdo se neštítí se zastávat politicko-náboženských ideologií neslučitelných s naší kulturou i těmi nekonečnými davy jeho věrozvěstů z jihu a jihovýchodu! A co to má společného s vaším zdravím? Hodně. Protože takoví politici, kteří se takových to jevů zastávají, vyvolávají svým pochybným přístupem v našich lidech jen deprese, že se budeme muset přizpůsobovat, aby se náhodou někdo nábožensky neurazil. A proto jedině opětovná volba Miloše Zemana je zárukou, že to s atakem těchto cízích kultur, těch s naší kulturou neslučitelnou, nebude naokonec alespoň u nás až tak moc horké.

loading...

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském

Čtěte dále:

loading...