Jakub Janda a jemu podobní – Vychcánci, co jsou připraveni pro dosažení svých nízkých cílů udat svoji matku i děcka a ještě se u toho tvářit ctnostně

Novodobí kádrováci, svazáci a alarmisté vítězí pod praporem pravdy a lásky a Evropské unie nad realitou a rozumem!

Jakub Janda, tragikomická koláž | autor: Radek Velička (Česká expedice, z. s)

Mně je tak nějak samo o sobě žinantní vůbec zmiňoval jméno novodobého svazáka a ANÁLytika Jakuba Jandy. Tihle slizouni jsou věční a dokážou se vlísat do náruče jakéhokoli režimu a ideologie. Jsou schopni ušít z lejna bič a udělat z pšouku kuličku. Vychcánci, co jsou připraveni pro dosažení svých nízkých cílů udat svoji matku i děcka a ještě se u toho tvářit ctnostně.

Kdyby žil Janda v předválečném Německu, stal by se členem Hitlerjugend a pak SS či NSDAP. Kdyby byl Číňan a jmenoval se nějak třeba Jand-kur-vo, tak by po válce vstoupil k Maovi a stal se věrným hlasatelem jeho zvrhlých myšlenek. Kdyby žil za komunistů v Československu, zdatně by konkuroval Pavlu Kohoutovi.

Bývalý gay pornoherec však bohužel žije v naší neradostné současnosti. Je to, objektivně řečeno, blbec, ale přesto publikuje tu nějaký žvást v Newsweeku, jindy jej citují Financial Times atd. Zůstává mi na nad tím rozum stát. Přece musí i na tom dnešním zdegenerovaném Západě poznat, kdo jen bezobsažně žvaní a je skrz naskrz dutohlav.

To fakt dneska stačí vidět Rusa za každým bukem a omílat tupé fráze Bruselu o „evropských hodnotách“, abyste mohli z nuly nastartovat kariéru? Dříve se strašilo před vrahy z Wall Streetu, dnes před Rusy. Obojí je stejně hloupé a i ten Janda a všichni ti další slizouni z Centra proti terorismu a hybridním hrozbám to přece musí vědět.

Já přitom nepopírám, že na našem území operují ruští, američtí, němečtí či možná i čínští zpravodajci. To ale neznamená, že by měl toto téma zneužívat amatér Janda coby klacek proti všem svým ideovým odpůrcům a nálepkovat každého z nich ruským agentem. Ve zřejmé snaze vyřadit je z veřejné diskuze a kriminalizovat je. To jsou ryze STBácké praktiky, ze kterých se mi zvedá žaludek.

Janda, Gabal, Štětina a další protiruští alarmisté se chovají stejně jako levicoví aktivisté v neziskovkách. Vyberou si existující problém, v tomto případě ruské uplatňování vlivu, a začnou si hrát na Jamese Bondy. Svým humpoláckým a ideologicky zabarveným přicmrdáváním pak z jinak vážného tématu udělají naprostou frašku. Ale hlavně, že jsou vidět a slyšet ve stejně debilních mainstreamových médiích, že jo.

A nejvíc mě štve jedna věc. On s tím svým protiruským cirkusem bude objíždět školy do konce života. Jednou se může stát, že bude s Veselovským mudrovat na škole, kam budou chodit moje děti. A já se pak budu muset hádat do krve s vedením školy, praskne mi cévka a natáhnu bačkory někde v kabinetu pod zaprášeným vycpaným Orlem skalním a Kánětem myšilap…Máte pocit, že bez Provazníka pak už bude konečně líp?

Novodobí kádrováci, svazáci a alarmisté vítězí pod praporem pravdy a lásky a Evropské unie nad realitou a rozumem!

Mně…

Zveřejnil(a) Josef Provazník dne 8. leden 2018

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském