Drahoše vyhodit do koše, volte Miloše!

První kolo prezidentských voleb je za námi a zřejmě ho drtivě vyhrál nás současný pan prezident Miloš Zeman. Jeho je teď potřeba podpořit i ve 2. kole. A to proto, kdyby náhodou vyhrál ten druhý, hrozil by návrat kalouskovců.

Dvě svině – Sau Merkel und Sau Drahoš

Nic nemám proti vzdělání a zásluhách pana Drahoše na poli akademie věd. Ale tvrdím, jak říká Jára Cimrman, že takoví lidé by měli psát a přednášet, že tak českému národu prespějou víc, než když budou sedět na hradě.

Teď je potřeba, aby se Češi sjednotili proti Drahošovi

Ale teď jsem se dozvěděl, že předseda TOP 09 Pospíšil vyzval k podpoře sil pro Drahoše proti Zemanovi. Co je to TOP 09? To není nic jiného než jsou kalouskovci. Doufám, že si ještě mnozí pamatují, jak kalouskovci fungovali ve vládě. Jak chtěli všechno brutálně škrtat, až se doškrtali ke dvěma hospodářským krizím a dluhu kolem 45 procent HDP. Jak chtěli život znepříjemňovat všem slabším, a jak se snažili zavést nucené práce pro nezaměstnané, a to v době maximální míry nezaměstnanosti až kolem 10 procent. Tuto dobu jsem už několikrát na svém blogu nazval „dobou nečasu“, ačkoliv ministr a později předseda vlády toho jména byl z trošku jiné strany, ovšem hodně jí podobné. Pevně věřím, že taková hrozná doba, jako byla „doba nečasu“ se už nikdy do Česka nevrátí.

Ale stále tomu hrozí, pokud bude do politiky mluvit faktický vůdce TOP 09 Miroslav Kalousek. TOP 09 je dnes i neformální vůdčí silou tzv. „pražské kavárny“, která ze sebe vykřesela hned několik prezidentských protizemanovských kandidátů. Pražská kavárna se též považuje za spojence například pí Merkelové a p. Marcona, nad čím by se měl zamyslet hlavně každý, kdo nesouhlasí s postojem těchto lidí k multikulturismu a řešení imigrační krize.

Jenomže to není zdaleka jediná věc, proč si neumím představit Pana Drahoše jako prezidenta. Tady jsou Další:

  1. Jak už jsem psal, podporuje ho pražská kavárna.
  2. Pan Drahoš nemá žádnou praxi jako politik. Jak dlouho by se na Pražském hradě za politika doučoval?
  3. Pan Drahoš podepsal petici „Vědci proti strachu a lhostejnosti“. Což však nebylo nic jiného, než „pražskokavárenská“ reakce na množící se protimuslimské nálady v české společnosti. Já osobně bych se za podpis něčeho takového hluboce styděl.
  4. Pan Drahoš v poslední době před volbami vystupuje tak, že opisuje od jiných kandidátů a na nic nemá žádný názor. Já si skutečně neumím předstvit, že bych volil člověka o jehož politických myšlenkových pochodech nic nevím, a to zřejmě stejně, jako neví pan Drahoš nic o politice. Jediné, co mne v tomto ohledu napadá, je známý výrok Oťáska ocáska z „Bylo nás pět“, a to „Chytrý chlapec, neví!“ Doslova se to hodí na pana Drahoše.
  5. Pan Drahoš skutečně nebyl tak výrazným předsedou akademie věd, neboť jsem se o jeho existenci dozvěděl, až když ohlásil kandidaturu na hrad. Ještě donedávna, kdybych ho třeba potkal na ulici, ani bych ho třeba nepoznal.

A tak tvrdím, že Česká republika nepotřebuje na svém nejvyšším postu žádného vyschlého panáka z muzea, ale člověka politikou ostříleného, kterému jde první řadě o české národní zájmy, o zájmy českých lidí a nikoliv o zájmy sorosovců. Proto je potřeba, aby se ted všichni lidé, kterým leží osud naší země na srdci, měli spojit a společně podpořit pana Miloše Zemana proti panu Drahošovi.

Pozor, aby s případnou volbou Drahoše nepřišla nová normalizace!

Ano, právě to by si měli uvědomit všichni ti, kdo se to tam rozhodnou hodit Drahošovi. Když před pěti lety zvítězil Miloš Zeman, bylo to pro mne uvolnění poměrů, takové nové pražské jaro. Ale co po případném vítězství Drahoše?
Miloš Zeman se stal prezidentem, který Českou republiku vyvedl z kalouskovské „doby nečasu“. Stal se takovým prezidentem, který se nebojí jít pro peprné slůvko i o takových věcech, před jakými například pražská kavárna padá doslova na pusu. Stal se i takovým prezidentem, který se snaží Českou republiku pozvednout i ekonomicky. Když například jede na zahraniční cestu, obvykle s sebou přiveze i řadu hospodářských kontraktů nebo zahraničních investic do české ekonomiky. Myslím si, že i díky němu udělala naše ekonomika v posledních pěti letech pořádný krok dopředu. Miloš Zeman je tak pro mne velkým vzorem. A myslím si, že nejen pro mne. Až jednou odejde, určitě by si zasloužil vlastní zákon „Miloš Zeman se zasloužil o stát“, jako má Masaryk nebo Beneš.

Jenomže teď vystrčil růžky i jistý Jiří Drahoš, tedy skrze něj spíš pražská kavárna. Kdo je jeho protikandidát Jiří Drahoš? Podle mého názoru je kandidátem i jistého George Sorose. Jiří Drahoš a George Soros. To není jen podobné jméno, to je i něco daleko horšího. Nesmíme zapomenout, že to byl Právě Jiří Drahoš, kdo chce do naší země z Maďarska přestěhovat neslavně známou Sorosovu Středoevropskou univerzitu! A je to právě George Soros, který skrze své finance podporuje všechny ty neomarxistické přístupy, které by nejraději chtěly v Evropě nastolit multikulturalistickou totalitu.

Proto se bojím, aby s případným nástupem Jiřího Drahoše tu neskončilo to současné otevřené myšlení vůči všemu špatnému, co do Evropy směřuje z těch kulturně neslučitelných oblastí světa s těmi slavnými imigranty. Aby to tu například nezačalo vypadat jako v Německu či jiných podobných státech, kde se z tzv. multikulturismu stala doslova modla a kdokoliv by proti němu něco poukázal, se zlou se tam potáže. A tak mám obavy, že při případném vítězství někoho z pražské kavárny tady realně hrozí konec svobodného myšlení vůči této problematice.

Proto si Češi, kteří volili Drahoše, Horáčka, Hilschera, Fischera a dalších podobných, dávejte pozor, aby vás volba Drahoše nepřišla skutečně draho, jak to říká jeho jméno. Když už jsme u toho jména, už se to u nás jednou stalo s panem Nečasem. Tak ať se historie opět neopakuje. Být vámi, zvážím místo něj volbu Miloše Zemana, což je český státník takový, jak se patří. A můžete se spolehnout na to, že právě Miloš Zeman to narozdíl od pana Sorose s Českou republikou myslí dobře.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském ZDE a ZDE