ODS stále na cestě do všech horoucích pekel

Stalo se, jak jsme se já i mnozí z vás obávali. ODS skutečně podpořila ve 2. kole Drahoše. Na návrh Petra Fialy:-). Může mi někdo říct, co má společného Drahoš s údajně pravicovou ODS?

Ilustrační snímek

Snad láskyplný obdiv k eurofederalistovi Macronovi? Snad láskyplný obdiv k bývalému německému prezidentu Gauckovi, který snil o svém nástupci z muslimské komunity? Snad to, že schválením protikuřáckého zákona se dostaneme blíž na Západ? Snad jeho velmi shovívavý vztah k Babišovi?

Nicméně to úplně chápu. ODS nechce být pravicová, ani konzervativní. Chce sjednocovat všechny voliče. TOPkaře, pravdoláskaře, aktivisty….stejně jako Drahoš.

Ta neslanost, nevyhraněnost, snaha na sebe radši moc neupozorňovat a radši se zařadit do stáda k mediálnímu mainstreamu, všem těm Halíkům, Palatům, Pehehum a dalším „slušným lidem“….je prostě….dementní.

Kdyby byla ODS pravicovou stranou, normálně by voličům, médiím atd. vysvětlila, že nemůže podporovat ani jednoho z obou kandidátů a šmytec. Jenže Fiala, Kupka a spol. jsou ustrašení, aby nepřišli o svých ubohých 11%…pche!