Obama, Merkelová i Clintonová jsou prý „slušní“ politici. Ta se podívejte, co prováděli za svinstva

Zdá se, že „slušnost“ je hlavním tématem druhého kola prezidentských voleb. Zeman se stal symbolem hrubosti, vulgárnosti a sprostoty, Drahoš je naopak ztělesněním jemnosti, férovosti a…. slušnosti. Zajímalo by mě celkem, podle čeho přesně mediální arbitři posuzují u politiků slušnost.

Josef Provazník

Slušný byl například Barack Obama, proto dostal Nobelovu cenu míru po pár měsících ve svém úřadu. Byl slušňák, protože neříkal sprostá slova, chodil hladce oholen a říkal na veřejnosti samé slušné věci. Tu o potřebě bojovat proti nenávisti, jindy o nutnosti hájit ženská práva či přijímáni uprchlíků atd.

Těsně před odchodem z prezidentského úřadu poslat tento slušňák asi 220 milionů dolarů pro Palestince, kteří bezpochyby část z těchto peněz použijí proti Izraeli a na podporu terorismu. Jindy chtěl, čistě ze slušnosti, sesadit Asada a v podstatě předat Sýrii islamistům jako na podnose.

Rovněž ze slušnosti podporoval arabské jaro, které mimo jiné přivodilo pád egyptského prezidenta Mubaraka. Toho prezidenta země, která v regionu asi jako jediná udržovala přátelské vztahy s Izraelem. Ze stejně „slušnosti“ potom Spojené státy pod jeho vedením nevetovaly několik protiizraelských rezolucí na půdě OSN.

Potom tady máme slušnou Hillary Clintonovou. Také ta na veřejnosti horovala pro lidská práva, práva žen, sexuálních i náboženských menšin Její veřejné projevy, stejně jako ty Obamovy, se v každé druhé větě hemžily slovy „demokracie“, „hodnoty“, „lidská práva“, „solidarita“. atd. Na veřejnosti nikdy neřekla žádné vulgární slovo. Slušnost sama.

Z podobné slušnosti potom paní Hillary brala pro Nadaci manželů Clintonových peníze od zkorumpovaných režimů i jednotlivců. Miliony dolarů brala od arabských zemí, které prokazatelně podporují terosimus. Nevadily jí ani peníze od ukrajinského oligarchy a Kučmova země Viktora Pinčuka, ale na druhé straně podporovala „demokratické změny“ na Ukrajině.

Z té samé slušnosti potom kryla sexuální skandály svého manžela Bila Clintona. Pokoušela se pomocí právníků uplácet jeho oběti. Jo, skutečně oběti, ne ty, kterým kdysi někdo sáhl na koleno či je pozval na rande a plácl je přitom po zadnici. A druhý den potom hřímala na předvolebním shromáždění o nutnosti hájit ženská práva.

Ze stejného „vrhu“ slušňáků je i Angela Merkelová. Nikdy nemluví sprostě a nikdy prý neprovedla žádnou levárnu. Vzor stability a slušnáckého pragmatismu. Ze slušnosti a pragmatismu otevřela hranice stovkám tisíc migrantů z Blízkého východu, ze kterých se v mnoha případech vyklubali podvodníci. Že jim fakt není 17, ale třeba přes 30 se obvyklí zjistí, když jsou souzení za znásilnění. Pomíjím, že vůbec neměli právo na azyl.

Ze slušňáckého pragmatismu se spojila s SPD a udělala z CDU levicovou stranu. Jistě jenom ze slušnosti ohrožuje svoji liberální přistěhovaleckou politikou nejenom bezpečí německých žen, ale také německých židů. Jakoby nestačilo, že je Hitler témě vyhladil, teď jim tam zve paní kancléřka muslimy, kteří Židy nenávidí přibližně stejně jako Hitler…:Wir schaffen das!

Ale Trump, to už není slušný politik. Teď třeba řekl, že Haiti je prdel světa. A podobně pejorativně označuje také novináře, kteří jej přitom mají tolik rádi. Vedle toho se na rozdíl od Obamy začal zajímat o bezpečnost Američanů a místo zvaní dalších uprchlíků vyhlásil stop stav. Potom se postavil za Izrael v OSN a rozhodl o vystoupení z UNESCO, které přijímá jednu protiizraelskou rezoluci za druhou.

Neslušný je také Wilders, Strache, Le Penová, Klaus a všichni, kdo kritizujeme EU, multikulti a neomarxismus vůbec. Někteří z nás často velmi vulgárně.

Pak se ale člověk musí ptát, co je to ta slušnost? Je vážně slušným politikem ten, kdo sice nemluví o „prdelích světa“, ale hází klacky pod nohy našemu jedinému opravdovému spojenci na Blízkém východě, tedy Izraeli?

Je snad slušný politik ten, kdo se sice mile usmívá na novináře ze CNN a hrdě se hlásí k nové demokratické Ukrajině, ale zároveň bere v soukromí peníze od těch, kteří se podíleli na její zkorumpovanosti?

Je snad slušným politikem Merkelová, která se za potlesku médií hrdě hlásí k solidaritě a evropským hodnotám, ale zároveň stojí za příchodem stovek tisíc migrantů, kteří i podle oficiálních čísel zhoršují bezpečnost obyvatel její země?

Je snad slušný politik, který bagatelizuje dopady masové migrace, považuje své spoluobčany za neschopné účastnit se referenda a zve do Prahy univerzitu největšího donátora neomarxistických bakchanálií Sorose?

Jestli jste to dočetli až sem, tak jste fakt „blázni“. Každopádně díky za pozornost:-)…


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském