V ČT nám fandí, řekla pizda Drahošová. Tak jak jinak je to odporná žumpa…

Eva Drahošová zahájila předvolební kampaň. Krom jiného uvedla zajímavou věc: že jim ČT fandí, ale nesmí to dávat příliš najevo. Mám za to, že veřejnoprávní ČT by měla objektivně informovat a ne někomu „fandit“? Nebo jsem tak blbý? Drahošova žena zahájila kampaň/turné (jak píše Bakalovo Aktuálně, které ji „nečekaně“ provázelo) před druhým kolem prezidentských voleb.

Eva Drahošová – Je to jen taková pizda od homosexuálního pedofila?

Krom běžné ideologické masírky (vtipy na Zemana, kterého volí zejména senioři – nejlépe v domovech důchodců… atd.) jsme se dozvěděli, že Drahošovi fandí údajně objektivní veřejnoprávní Česká televize:
„V České televizi nám fandí, ale nesmí to dávat najevo,“ reagovala pro změnu Drahošová na poznámku poslance Výborného, že se mu podařilo být ve vysílání ČT asi pět minut s připnutou plackou „Můj prezident je Drahoš“, než si toho všiml editor vysílání. (zdroj: aktualne.cz)

Tak se ptám: neměla by ona údajná veřejnoprávní televize mít zejména snahu co nejobjektivněji informovat, a ne někomu fandit? Odpovězte si sami… Ostatně, sami jsme se také v nedávné minulosti o objektivitě státní (prorežimní) televize přesvědčili, ať šlo o prezidentské volby v USA a stranění Clintonové, ať šlo o nadržování zastáncům setrvání Velké Británie v EU nebo aktuálně podpora Jiřího Drahoše…

A byť by se Václav Moravec na hlavu stavěl, tak o objektivitě jeho nebo ČT nemůže být ani řeč. Jak jsem ho dříve poměrně často sledoval, tak v současnosti z něj tendenčnost a snaha sebeprezentace (ne nepodobná Jaromíru Soukupovi, na kterým se všichni pohoršují) vyloženě čiší.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském | Titulek změněn redakcí