Drahoš znamená změnu. Ale k horšímu!

Definitivně mě o tom přesvědčil svým vystoupením v debatě na ČT 1, kde ho před naprostým debaklem zachránila jen skvělá moderátorka, která nedopustila, aby se odkopal úplně. Ale i tak je výčet jeho předvedených vlastností tristní. Až na písmeno ypsilon předvedl celou charakterovou abecedu.

Jaroslav Čejka – spisovatel

Byl agresivní i arogantní, bezskrupulozní, ctižádostivý, dogmatický a eklektický, falešný, groteskní, halasný, chlapácký, iracionální, ješitný, křečovitý, labilní, mimózní, nervózní, ohlupující, pokrytecký a podlézavý, rozporuplný, řevnivý, myšlenkově sterilní a slušňácký, výrazově šedivý, triviální, užvaněný až únavný a přitom úlisný, xenofilní, a dokonce i zmatený a živelný.

Ne že by Zeman byl dokonalý, to vůbec ne, ale ve všech uvedených vlastnostech ho Drahoš bezpečně překonal. O takovou změnu nestojím a proto ho nemohu volit. Ale pokud ho někdo viděl jako asertivního, sebevědomého, mužného, pravdomluvného, slušného, zásadového atp., ať si ho klidně volí. Třeba bude, pokud ovšem vyhraje, jeho prezidentem. Mým tedy rozhodně ne.

A národ nesjednotí ani náhodou!


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském