Zeman prezidentem: Kochal jsem se reakcemi mých oblíbenců. Byly to fajn chvilky. Takže pro vás aspoň takhle telegraficky

Fero Fenič si jen na svůj profil překopčil text songu Marty Kubišové ze Zdivočelé země. ( Asi má trochu melancholickou či co…) Pavel Šafr byl nebývalé statečný a psal, že není třeba klesat na mysli. Prý je třeba se jen přestat povyšovat na venkov a se slovy „Hurá do vesnic“ vyzval k agitaci přímo na místě. (Pavlika musím pochválit. Vůbec nehysterčí a nese to fakt srdnatě)

Josef Provazník

Dan Přibáň promluvil shovívavě a jménem všech Pražáků k venkovu a poučil ho, že Zeman je salonní intelektuál a nic pro něj neudělá. (Abych viděl jeho reakci, tak jsem si ho odblokoval. Škoda, že vrátit to můžu až za 48 hodin)

Jakub Janda ráno vyvěsil (českou) vlajku a poudal, že je hrdej na to, že je Čech. Pak vyhlásil boj mafii a melodramaticky pravil, že prý „naši předci vybojovali větší bitvy“. Ale nejlepší bylo to jeho „Nakonec vyhrajeme, protože máme tuhle zemi radši než ruský peníz nebo diktátory“. (Konečně nějaký vlastenec!)

Domča Feri se vyfotil s Honzou Hrušínským. Dále označil paní Drahošovou za skvělou, páč mu řekla, že půjde domů uklízet . A na závěr moudře pravil, že si budeme muset na změnu ještě počkat. (Fotka s Honzou je boží)

Ondřej Kundra otcovsky radil svým kolegům, jak reagovat na „tvrdé útoky“ Zemana a spol. na tiskovkách. A ještě vyzval média, aby sestavila investigativní týmy a zaměřila se na Zemana. Nedávno psal, že by se měla zaměřit na Babiše. (Takový věchýtek a jakou má kuráž, co? Aby se ale pak ty týmy nezaměřily i na Bakalu. Na to pozor!)

Erik Tabery se radoval, kolik lidiček chtělo změnu a zavětřil „velký potenciál“. Před pěti lety by prý těch 2 700 000 stačilo k vítězství…(No jo, včera není dnes a kočka není pes)