Kdy už konečně emigrují? My bychom měli psát zvací dopis…

Tak už i v naší rodině jsem zaslechl hovořit o emigraci. Doufám, že rozum nakonec zvítězí nad hysterií a nesoudností. Nicméně emigrace některých lidí by mi coby bytostnému demogratovi vůbec nevadila. Hlavně obyvatelé Střešovic by mohli své honosné vilky opouštět přímo v masovém měřítku. Věřím, že my, věrní fanoušci našeho prezidenta Miloše Zemana, bychom dostali přednostní právo ta buržoazní hnízda neřesti obsadit.

Like Putin

Pak si tam v poklidu bydlet se svými rodinkami, vyvěšovat z oken ruské vlajky, pořádat večírky pro ruské oficíry a tak nějak žít, jak by měl pravý ruský vlastenec žít. Bylo by to lepší, než to přežívání na sprostém Jižňáku. Třeba by pak i člověk v tom lepším prostředí zmoudřel a nechoval se jako buran.(zdroj)

A co mimo Prahu? Tam se slaví…

Chápu, že venkov je teď v laufu a na Prahu kašle. Myslím ale, že my, pražští zrádci a pátá kolona Miloše Zemana, bychom si zasloužili poděkování a trošku toho vděku. Třeba tady u nás na Jižáku to bylo dost ostré. Teď už o tom snad můžu mluvit bez toho, abych byl obviňován ze šíření poplašných zpráv.

Jak se to tady láme v podstatě do venkova, páč za baráky už jsou jen pole a historicky první kavárna tu vznikla teprve před několika týdny, tak místní Drahošovic kavárnské bojůvky byly o to agresivnější. Asi, aby ukázaly, že jako patříme k té velké kavárenské Praze.

Nás pár zemanovců jsme si z balkonu vyvěsili společnou fotku Miloše Zemana s Vladimirem Putinem. Bylo to takové předem smluvené gesto vzdoru. To byste nevěřili, jak reagovali. Pokřikovali po nás, házeli nám do oken ruská vejce a v den voleb to bylo úplně nejhorší.

Přišli si pro nás domů, nasadili nám oslí uši a na krk dali ceduli „Jsem Putinova děvka“. Celý houf se jich vždycky shromáždil kolem jednoho voliče Zemana a toho pomocí kopanců dostrkali až do volební místnosti. Tam na nás výsměšně mluvili rusky a nabízeli bliny plněné stuhlou kravskou močí.

Přesto to většina z nás statečně hodila panu Zemanovi, i když jsme tušili, že se domů možná již nikdy nepodíváme. Zpátky jsme totiž šli rovnou do internačního táboru, který byl zřízen za plotem dětského hřiště. Když jsme se včera brzy ráno probudili zimou a kousáním ruských švábů, které nám tam nasadili, nevěřili jsme svým očím.

Přímo za plotem začali dělníci z Bruselu stloukat šibenice. A na každé bylo jméno jednoho voliče Zemana: „Putinova děvka“. Chtěli to udělat zároveň s vyhlášením výsledků a v rámci oslav vítězství komandanta Drahoše: Jenže my jsme se pomocí motáků postupně dozvídali, že jim to asi nevyjde. Kolem třetí hodiny stráž utekla a my byli volní.

Ačkoli drahošovic bojůvky byly v početní převaze, využili jsme jejich zoufání a v rychlosti obsadili místní hospodu, konzum a obchod s ponožkami. Rázem jsem byli pány situace my. A pak se začali dít věci. Ze všech paneláků začali vycházet voliči Drahoše a jako jedno třetí pohledí začali mířit k šibenicím. Ty stávající cedulky vyměnili za cedulky s nápisem „Jsem Halíkova děvka“ a žádali smrt.

Milosrdnou smrt. Nikdo z nich nechtěl žít v zemi, kde bude opět prezidentovat Miloš Zeman. Jistě, chvíli jsme uvažovali o tom, že jim vyhovíme. Jenže pak mě, coby nejškodolibějšího člena uličního výboru napadlo, že větší trest pro ně bude žít dál. Minimálně další rok či dva se budou muset dívat na to, jak agent Kremlu Zeman ničí naši západoevropskou zemičku a táhne nás na východ.

Jak vítězí lež na pravdou a láskou. Jak lhostejnost drtí lidskost. Jak zlo pokoří dobro. Jak hnus a tupá síla vymýtí krásu a křehkost. Jak buranství ničí gentlemanství. Jak evropské hodnoty skomírají pod knutou putinovského teroru. A nakonec budou muset s kyticemi šeříků vítat ruské tanky. To pro ně bude krutější trest než smrt na šibenici.

Tak to jsem vám chtěl ještě napsat k volbám. Tak to probíhalo u nás na Jižáku, Budiž tato zpráva zachována pro příští generace jako otisk doby…..jako memento….jako symbol….jako…..jo, už končím, žádný strach….. (zdroj)

Děkuji, že jsem Vás inspiroval a že jste poslechli. Hodní…

Doporučení před volbami

Ráno jsme s manželkou vstali, zapálili svíčku u ikony Vladimira Putina, udělali jsme si k snídani bliny….no a teď popíjíme vodku a posloucháme ruské častučky. Prostě idylka. A já jsem se jal sepisovat takový…..ehm…zvací dopis, kdyby to náhodou nevyšlo.

Přesto pevně věřím, že nic takového nebude nutné a voliči nakonec přijdou k rozumu. Pokud máte rádi svoji vlast a nechcete ji vidět rozježděnou pod pásy ruských tanků, volte Miloše Zemana. Odeslání zvacího dopisu je ve vašich rukách. Myslete na to, až dnes půjdete k volbám!

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském