Multikulturní proměna českých měst. Migrantská ekonomika je známka hospodářského a společenského úpadku

Máte pocit, že česká města jsou ještě česká? Pak vyražte do ulic a budete se asi divit, asi jako my nedávno. S přáteli podnikáme malý experiment. Projdeme dvě náhodně vybrané pražské ulici a spočteme otevřeně imigrantské podniky.

Vietnamský otrok nebo otrokář

Pražské Vinohrady, Francouzská ulice od Náměstí míru na roh Ulice Jana Masaryka to je 1 zastávka tramvají. Podle Google mapy je to přesně 300 m…Pěšky danou trasu urazíte za ca 5 minut (já tudy chodím každý den). Na uvedené ulici narazíte na 8 vietnamských večerek/vetešnictví, 2 nails studia, 1 vietnamské „oděvy“ a jeden Doner Kebab. A tohle ještě před pár lety bývala exklusivní pražská rezidenční čtvrť.

Že by bohatí Pražáci a cizinci začali nakupovat levné podprsenky a pomeranče najednou?! No podle návštěvnosti to nevypadá, pouze z jedné večerky si jakýsi asi bezdomovec nesl lahev piva Bránik.

Dříve exklusivní Francouzská ulice na Vinohradech. Je libo levnou podprsenku z Číny, nebo pomeranče ráno koupené v akci v Lidlu?

Praha 3, Od křižovatky Ohrada – ulice Koněvova a následně Husitská směrem ke Florenci, podle Google mapy je to 2,1 km, pěšky trasu urazíte za ca 20 minut (je to z kopce). Jedna se o tradičně chudší čtvrt, kde žije převážně středostavovské obyvatelstvo. Zde jsme napočítali 15 vietnamských večerek/vetešnictví, 8 vietnamských (čínských) restaurací, 2 nails studia, 1 vietnamské „oděvy“ a jedny Vietnamci vedené „Thai Massage, Bowling“. Dále 5 otevřeně muslimských restaurací typu „Kebab“ apod… a ještě 2 nejasného původu jako „Mexické“ apod. Ačkoliv byla doba oběda a tedy jídla a nákupů, tak jsme ani v jedné restauraci, či večerce nezaznamenali jediného hosta/zákazníka!

Pražský Žižkov – některé imigrantské restaurace dokáží „prosperovat“ bez zákazníků již skoro 20 let….

Většinu imigranstkých podniků spojuje následující. Nemají žádné hosty, u jedné vietnamské restaurace nám paní bydlící vedle říká, že za posledních 20 let tak viděla maximálně tak 10 (slovy deset) hostů! Ale z nějakého podivného důvodu zde stále jsou a „prosperují“. Majitel jedné vietnamské večerky z oné Husinecké ulice na Prahy 3 je navíc podle informací od přátel od policie majitelem nemovitostí za desítky milionů korun, ačkoliv jeho firma není ani plátcem DPH, údajně kvůli nízkému obratu a nulovému zisku. Jak je to možné?! Jak je možné, že nezkrachují a jak je možné, že podobní lidé smějí v naší zemi vůbec žít? Proc to příslušné orgány toleruji? To jsou otázky, které si musíme začít nahlas klást!

Dále je patrné, že kdekoliv se masivně objeví imigrantské podniky, dojde k hlubokému úpadku místní ekonomiky. To je patrné i z obou příkladům, kdy například na uvedené ulici v Praze 3 je skoro 30 procent všech obchodů neobsazeno a prázdných a to dlouhodobě…. To prý před 5 let nebylo… Několik dlouhodobě zavřených krámů ale vidíme i na oněch dříve prestižních Vinohradech. Praha 3 nám navíc nabídne i skutečné perličky . Dříve zde jeden Vietnamec provozoval zastavárnu, ta byla proslulá tím, že vykupovala kradené zboží od feťáků a hned jim prodávala další dávku fetu a ta je nyní zavřena, majitel je prý nezvěstný, to znamená bud ve vezení, na útěku, nebo mrtvý…. Jiný osud vietnamský drogový dealer obvykle nemá… Nebo jednu asijskou restauraci, kde hostům asijský majitel chatrnou češtinou vysvětlil, ze on sice provozuje restauraci, ale jídlo ani pití nepodává….

Tohle jsou důsledky, když se v okolí přemnoží imigrantské podniky….“prostor k pronájmu“…

Vietnamská kriminální ekonomika versus muslimská džihádistická ekonomika

Z výše uvedených podniků je skutečnou ekonomikou tak 1 provozovna ze sta. Ostatní mají nepochybně jiné funkce. Zde můžeme rozdělit dva základní modely 1) Muslimský džihádistický – ten je založen na pronikání muslimů na nemuslimské území a vytvářením muslimských komunit. Na to poskytují islámské nadace jakési džihádistické granty a podporu. Obvykle se jedná o peníze ze zemí naších „spojenců“ jako Saudská Arábie apod., které financují nejenom mešity, ale i rozvoj „muslimského podnikání“. Cílem je proniknutí na území protivníka a vytváření operativních buněk a center, která slouží jak k muslimské propagandě, tak třeba jako logistická podpora muslimským teroristickým skupinkám. Muslimové také proto spíš než uplácení příslušných politiků establishmentu hledají ideovou spřízněnost mezi stranami levicovými, ale své koně například mají i mezi „liberálně demokratickou pravicí“ a tak nějak nepřímo jim slibují po převzetí moc „lepší“ zacházení. Úplatky jsou pak pro chamtivé neomarxistické politiky jakýsi extra bonus.

Druhý model je asijskou/vietnamský – ten je čistě kriminální. Podniky jednak prodávají padělky alkoholu, cigaret apod., ale hlavně slouží jako krycí adresa pro vietnamské rodinné drogové a kriminální mafie. Kde myslíte, že se v CR najednou vzalo ca 100tisíc uživatelů pervitinu (oficiální číslo ca 60 tisíc je hrubě podhodnocené a de facto záměrně zkreslené, aby se příliš neukazovalo na tikající pervitinovou bombu mezi českou mládeží, kterou má na svědomí vietnamský drogový marketing krytý úplatnou pravdoláskařskou pseudoelitou), či proč jsou mladí Češi na špici z hlediska konzumace kanabis/trávy? Kdy opět vietnamské mafie mají v rukou její marketing i distribuci. Vietnamské mafie také mají výrazně lépe propracovaný model úplatků politiků, novinářů, úředníků. Včetně plateb na zahraniční konta, nebo prostřednictvím firem rodinných příslušníků, případně přes přidělené vietnamské „asistentky“. (to je obvyklý model asijských zločineckých uskupení vyvinutý původně čínskými tradicemi, kdy důležitý politik, nebo úředník dostane mladou asistentku obvykle z nějaké nižší rodiny drogových mafií, která zprostředkovává platby, současně ho hlídá a poskytuje mu „extra služby“. Pěkným příkladem byl asi bývalý velvyslanec ve Vietnamu jistý I. Z., který tam velvyslancoval v době Topolánkovy vlády a kdy tam propukl vízový mega skandál, když se ukázalo, že jím vedená ambasáda masivně vydávala víza vietnamským kriminálníkům často opakovaně trestaným zločincům. Ten skandál byl tak obrovský, že musel být onen pán, ač zasloužilý slouha pravdy a lásky uklizen na ambasádu do Pákistánu, kde se svou vietnamskou „asistentkou“, která mezitím povýšila na přítelkyni, záhadně zahynul pří požáru v hotelu…. Boží mlýny melou pomalu, ale melou…asi si řeknete!!! Vietnamci také nehledají primárně idové souputníky a spoléhají spíš na chamtivost pseudoelit (ta je ale u pravdolásky mimořádná). Proto také nejlepší „spolupráci“ tradičně navazuji s tradičními „liberálně demokratickými stranami, ale nepohrdnou ani spolupráci s jistým hnutím…

Zeptáme se „odborníků“? Bývalé ministryně Marksové z CSSD, či europoslance Zahradila z ODS? Nebo někoho z Babišova hnutí ANO?

Naštěstí zde máme „specialisty na problematiku“ menšin. Ať již je to bojovnice za práva menšin Marksová z CSSD, která by se mohla poradit se svou vietnamskou „poradkyní“, která demonstruje za přijímaní muslimských imigrantů do CR (přesně podle hesla, čin čertu dobře, peklem se ti odvděčí… naše země jí dovolila tu být a pohodově si žít, tak ona usiluje o její zničení….). Či se můžeme obrátit na euročlověka a bojovníka za hlasy vietnamských voličů z ODS J. Zahradila, který by zase mohl konzultovat svoji mladou vietnamskou „asistentku“ (taková je personální bída v ODS, že na lukrativní job asistentky europoslance s platem skoro 400tis korun měsíčně musela ODS vzít mladou a pohlednou Vietnamku slečnu Ly…), nebo se zeptáme v Babišově hnutí Ano, když mají ty vietnamské „sponzory“? (Jeden z nejvýznamnějších sponzorů hnutí Ano loni byla jistá vietnamská firma dovážející do CR tabák…. Zde došlo zevně k nedorozumění, ve Vietnamu prostě pošle podobný „podnikatel“ své straně peníze rovnou na účet, psát si o tom nikdo neodvolí, to by skončil někde zahrabaný v rýžovém poli, zde to trapně a drze zneužila v boji o moc stará pravdo láska (CSSD, KDU, TOP 09, ODS) v boji s novou pravdoláskou (Babiš – ANO)). No holt ještě nám kousek k vietnamizaci naší země přece jen chybí…

Co by nám asi tito zástupci staré (CSSD, ODS) a nové (ANO) pravdolásky řekli? Že muslimové a Vietnamci vynalezli ekonomické perpetum mobile? Tedy obchod, který může existovat bez zákazníků a obratu.?!. Nebo že jsou chytřejší a schopnější než Češi. (Ano na prodej drog dětem potřebujete opravdu mimořádné nadání, stejně jako na ochotu brát od těhle lidí úplatky, které protekly žilami českých, německých a rakouských narkomanů…) Raději nefantazírujme nahlas, protože podobný nesmysl by se v jejich chorobných a chamtivých mozcích vylíhnout klidně mohl…

Každopádně musíme konstatovat, že multikulturalizace českých měst (a je jedno, zda se jedná o kebabárny, či vietnamská bistra/vetešnictví) je jasná známka ekonomického a společenského úpadku. Je předzvěstí vytvoření imigrantských ghett se vším tím „multikulturním obohacováním“. Nicméně ještě je čas to vše zastavit. Před 50 let u nás žádní muslimové ani Vietnamci nebyli. Není důvod, aby to za 5-10 let nemohlo být úplně stejně. Tohle je naše země a nedovolme, aby se z ní díky šíleným a zkorumpovaným pseudoetikám stala Afrika, Turecko, nebo Vietnam…!!! Ještě je čas to zastavit, ale moc ho nezbývá.

Proto připomínám, které politické síly jsou u nás pro podporu imigrace:

  • PRO imigraci jsou: ODS, TOP 09, CSSD, Zelení, KDU, TOP 09, Piráti, Svobodní (bohužel)
  • Mezi lavírují: ANO, KSCM
  • Proti imigraci jsou: Okamurova SPD, Rozumní, Realisté
  • Kandidáti na prezidenta
  • Pro imigraci: Drahoš
  • Proti imigraci: Zeman