Poučeni z prezidentských voleb

Volby máme za sebou a tak je čas na krátkou analýzu: Bez osobností to nejde – Když vlastníte a ovládáte všechna hlavní media, máte neomezené rozpočty, neomezený počet „dobrovolníků“ ze státem placených neziskovek, všechny tzv. státem placené „umělce“, ovládáte volební komise (můžete lehce švindlovat), ovládáte školy a university, ale nejste schopni získat na svoji stranu nějakou skutečnou osobnost a proti vám stojí charismatický kandidát s pronárodním programem, pak přesto prohrajete.

Králíci z klobouku | reprofoto: youtube.com (kanál Bonton kids)

To je problém pravdolásky, že nemá dlouhodobě schopné kádry. Jistě, jejich nadnárodní šéfové jsou schopní (všeho) a inteligentní a mají staleté zkušenosti s manipulací a rozeštváváním národů, ale v dnešní rychlé době nejsou již schopni na svou stranu získat schopné místní lidi. Při vší úctě, pokud bylo to nejlepší, co pravdoláska byla po 5 letech schopna postavit do voleb Drahoš, Horáček, Hilšer, Topolánek a Fischer, pak to byl výraz zmaru a zoufalství…

Není vše jen o marketingu

Marketing sám o sobě nic nevyhraje – jak ukázal případ M. Topolánka (kandidáta ODS a TOP 09), ani údajný marketingový guru Horák ho nedokázal dostat přes 5 procent. Je proto otázkou, co přesně stálo za úspěchem Pirátů v parlamentních volbách.

Nebyla to náhodou podpora a peníze nadnárodních globalistů?! Protože jenom marketing k úspěchu nevede… a p. Horák může být sebelepší marketeer…

Pronárodní charismatický kandidát může vyhrát i přes velmi špatný marketing a de facto nevedení volební kampaně. Prostě lidé mají většinou u nás stále zdravý selský rozum!

Zloba, nenávist a lži ve jménu údajného dobra

Pravdoláska se nebude štítit žádné hanebnosti ani podlosti. Viz útoky na údajné podlomené zdraví presidenta Zemana. (Mimochodem zde není bez zajímavosti, že tuto „zdravotní“ kampaň de facto zahájil jistý prof. Pirk, který před 5 lety seděl ve výboru osobností kandidáta židovské lobby J. Fischera) To je fakt, na který se bude muset antisystémová opozice připravit a brát ho vždy do úvahy.

Menšiny se unisono postavily na stranu protinárodního kandidáta – všechny významné menšiny (s výjimkou Slováků, Ukrajinců a Rusů – ono volební extempore s polonahou ukrajinskou feministkou na tom nic nemění) se postavily za kandidáta, který chtěl do ČR přivážet imigranty a oddaně posluhovat zahraničním pánům… to něco vypovídá o jejich loajalitě k naší zemi a národu. Tohle prostě musíme vzít na vědomí.

Králicí z klobouku kouzelníka Pokustóna

Bude proto zajímavé sledovat, koho pravdoláska vytáhne z klobouku za 5 let. Můj odhad je, že tentokrát to bude mix politiků a nějakých kejklířů.

Velmi dobře si umím představit kandidaturu Jiři(ny) Pospíšila z TOP 09, případně J. Kubery z ODS a myslím, že kandidovat bude i někdo z Pirátů jako zástupce nové pravdolásky. Nepřekvapil by mě ani nějaký herec, či zpěvák….