Tábor Lety – boj o vládu a „holocaust business“

Pravdoláskařské kliky v ČSSD a KDU cití, že by se opět mohly dostat k vládním křeslům a rozpočtům a proto zcela účelově vyvolaly útok proti politikům SPD kvůli údajnému zpochybňování holocaustu v cikánském táboře v Letech u Písku.

cikánské děti na odpadcích | foto: badman.azet.sk

Současně chtějí podle všeho přikrýt svůj „holocaust business“. To vše se pochopitelně děje za účelové asistence mainstreamových medií, neziskovek a „osobností“. ČSSD a „osobnosti“ podávají na politiky SPD trestní oznámeni za „popírání holocaustu“ a již jenom chybí , aby se k problematice vyjádřil strýček Brady a M. Vašáryová….… Proto nebude od věci si připomenout o co ve skutečnosti jde

Trocha zamlčené historie

Tábor zřídila protektorátní vláda po souhlasu říšského protektora von Neuratha a jednalo se primárně o tábor pracovní a sběrný „pro osoby potulující se a práce se štítíci“. Což podle tehdejší zkušenosti a chápaní veřejnosti byli hlavně kočovní Cikáni.

Tabor byl v Letech zřízen proto, aby poskytnul pracovní síly pro rodinu Schwarzenbergů a jejich lesní a zemědělské podniky. Není jasné, zda to bylo na žádost otce současného poslance K. Schwarzenberga, nebo zda se mu protektorátní úřady chtěly sami zavděčit.

V táboře neprobíhal žádný holocaust!! Za celou dobu jeho trvání nedošlo ani k jednomu ubití, či zastřelení vězně!! Někteří dozorci se údajně chovali k vězňum hrubě, zajímavé ale je, že v poválečném vyšetřování (kdy běžně padaly tresty smrti za kolaboraci a podporu nacistů) byla nejvážnější trest pro obviněné dozorce „důtka“. Z toho lze usuzovat, že ani toto hrubé chování nepřesáhlo nějak zásadně dobové meze chování četníků a jednalo se spíš o slovní hrubost než o fyzické násilí a mučení. Řada věznů sice byla později nacisty popravena, ale to se stalo až po převezení do Osvětimi a s tím neměl tábor v Letech nic společného. Z tábora byla rovněž řada vězňů propuštěna a také došlo k několika útěkům.

Ano, v táboře zemřelo několik stovek vězňu – důvodem ale byly rozsáhlé epidemi tyfu a je nutné připomenout, že tyfu podlehlo i několik dozorců a nakazil se i ošetřující personál. Jejich příčinou byla špatná strava a nízská úrověn hygieny. Ta byla způsobena jednak nedostatkem vody v táboře, ale také nízskými hygienickými návyky uvězněných Cikánů. (pokud máte známe ve školství, nebo zdravotnictví, kteří přicházejí do styku s |Cikány, tak se jich zeptejte… ono se v tom ohledu moc nezměnilo…)

Tábor sice spravovali hlídali čeští četníci, ale vše se dělo na pokyn a pod dohledem nacistů. Není pravda, že v Letech není žádný památník. Naopak je tam již mnoho let velmi pěkné pietní místo. Proto se musíme ptát, proč se tento spor rozhořel právě teď.

Podle všeho se jedná o směsici důvodů:

Snaha odvrátit pozornost od velmi podivné transakce Sobotkovy vlády, která onen vepřín vykoupila za neuvěřitelných 450 mil korun a to zcela tajně a onu sumu sdělila veřejnosti až po volbách! Z pohledu ekonoma se jedná o velmi podivnou transakci a zjevné předražení o ca 300 mil korun!!!! Proto si musíme logicky klást otázku, zda oni hlavní protagonisté téhle podivné koupě (ministři Herman a Dienstbier a předseda vlády Sobotka) neměli náhodou ještě zcela osobní zájmy na této transakci. Ostatně při známé chamtivosti pravdolásky by to nebylo nic divného… Všichni si jistě pamatujeme, jak tito lidé bojovali „proti korupci“, aby se ukázalo, že největší privatizační podvodník je jejich kámoš a sponzor Bakala….. (OKD, Becherovka atd ) Ono se navíc jedná o mnohem větší „holocaust business“, neboť další stovky milionu korun jsou plánovány na výstavbu „památníku a muzea“ a spojené kulturní programy. Jistě si sami umíte představit kdo by ony sta miliony asi získal….. a tak asi chápete, že jisté síly si nechtějí tento skvělý kšeft z veřejných peněz nechat vzít….

Snaha zdiskreditovat rostoucí antisystémovou SPD a znemožnit její vstup do vlády. Je to pokus neomarxistického křídla v ČSSD znemožnit koalici ANO, KSČM a SPD a naopak vynutit si koalici ANO, ČSSD (Dienstbieorvské křídlo) a KDU.

Je to dodatečný útok na Presidenta Zemana ze strany jeho odpůrců, kteří nemohou strávit další porážku v presidentské volbě…

Je to pokračovaní rozeštvávání české společnosti ze strany určitých kruhů a menšin s cílem udržovat jí v permanentním napětí a znemožnit jí konsolidaci proti akutní hrozbě vnucené muslimské imigrace ze strany EU…

Lidi – pošlete Dienstbiera, Hermana atd ke všem čertům i s tím jejich multikulturním vymýšlením, citovým vydíráním a „holocaust businessem“!!!